Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 19:46
 » Kenny 19:40
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14

 Dzisiaj przeczytano
 42163 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] budzik , Maccco 30/08/04 00:58
moze ktos ma jakis dobry budzik wspolpracujacy z winampem!?!?!?
Bardzo mi na tym zalezy, ostatnio czesto kompa nie wylanczam na noc a fajne byloby budzenie jakims dobrym kawalkiem

  1. XiSiO!;>>> , LuZnY 30/08/04 01:05
    sry ale nie moglem sie powstrzymac :D

    cs is halflife - q3 is lifestyle

    1. spoko spoko , XiSiO 30/08/04 11:01
      wyLuZuY :) bedzie niedlugo mowielm ze jasnowidz :)

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

  2. spoczko, spoczko , Maccco 30/08/04 01:10
    juz sobie znalazlem
    Tu l;ink dla kogos kto by potrzebowal - program budzik 1.03 - freeware

    http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=628

  3. a tu , Maccco 30/08/04 01:12
    zapodaje jakies linki do winampa:
    http://classic.winamp.com/...p;query=alarm%20clock

  4. ja to sobie poprostu w harmonogramie zadan ustawiam ... , PaszkfiL 30/08/04 06:28
    ... zeby o danej godzinie włączył mi foobara a w nim mam ustawione tak zeby po włączeniu go od razu grała muzyczka - jeszcze tylko musze opanować jaieś włączanie wzmacnicza na daną godzine bo się kiedyś za prąd nie wypłace :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. heh , maarec 30/08/04 11:28
      mozesz kupic elektroniczny wylacznik pradu, dobry kosztuje od 100zl i wiecej, masz ok 10 programow - ustawiasz co do
      sekundy o ktorej ma wlaczyc prad, do kiedy i jakiego dnia. Fajna sprawa, ja sobie nim wylaczam chlodzenie w nocy zeby nie zamarznac :)

      Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
      Hercules 9100, Benq 1640
      Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  5. Re: , Kool@ 30/08/04 10:25
    W TClock'u jest budzik -ustawiasz jaki plik ma odtwarzac o ktorej godzinie i w ktore dni tygodnia -takich budzikow mozna ustawic kilkanascie (kilkadziesiat -sam nie wiem ile) i wtedy np. bedziesz budzony codziennie innym utworem i o innej porze.

    pozdr.

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL