Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Matti 21:07
 » rooter666 20:58
 » kyusi 20:56
 » cVas 20:49
 » akslow 20:47
 » maddog 20:46
 » Wedrowiec 20:24
 » Rafael_3D 20:23
 » mnih 20:22
 » wrrr 20:19
 » myszon 20:07
 » elliot_pl 19:59
 » Kenny 19:57
 » GLI 19:49
 » marek_m 19:46
 » metacom 19:28
 » burz 19:19
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 44716 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[MiastoPlusa] Nowe zasady , no13 30/08/04 16:09
Korzystać z bramki mogą wyłącznie Mieszkańcy Miasta Plusa.
Bramka umożliwia wysyłanie SMS-ów do wszystkich polskich sieci komórkowych.
Bramka SMS w Mieście Plusa umożliwia wysłanie w ciągu 10 dni:
300 SMS-ów do sieci Plus GSM
30 SMS-ów do pozostałych sieci
Wszystkie SMS-y wychodzące są archiwizowane i monitorowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa.
Przypominamy, że w Mieście obowiązuje polskie prawo oraz ogólnie przyjęte zasady życia społecznego.

Bramka może być wykorzystywana wyłącznie w celach niekomercyjnych. Obowiązują zasady ochraniające przed wykorzystywaniem bramki niezgodnie z jej przeznaczeniem. Bramka umożliwia wysłanie:
10 SMS-ów w ciągu 24 godzin pod jeden numer
30 SMS-ów w ciągu godziny
60 SMS-ów w ciągu 24 godzin
Skąd wiadomo, ile SMS-ów zostało wysłanych? Tuż nad formularzem widnieje licznik, który pokazuje, ile wiadomości wysłano w ciągu ostatniej godziny oraz w ciągu ostatniej doby. Spoglądanie na licznik jest niezmiernie ważne.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany limitów SMS-ów, a gdyby coś takiego miało miejsce, na pewno poinformujemy o tym na tej stronie.


---
nie jest super ale lepsze to niz tak jak wczesniej bylo :\

Iron Maiden

  1. czyli teraz jeden "blok czasowy" , digiter 30/08/04 16:27
    na smsy do innych sieci trwa 10 dni i to jest podstawowa różnica. Krótko mówiąc- jest pewna poprawa.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. "10 SMS-ów w ciągu 24 godzin pod jeden numer" , Chrisu 30/08/04 17:30
    zrobiliby 20 SMSów na 24 godz na jedne numer i 60 na 10 dni do innych sieci i byłoby OK.

    Ktoś kiedyś pisał że to są specjalne dzialania PLUSa w celu obniżenia wartości firmy przed sprzedażą jej D1. Czy mi się wydaje czy takie działania są karalne??

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  3. mogliby by zwiekszyc ta liczbe na idea i ere , no13 30/08/04 17:49
    wczesniej jak byly tylko 3 sztuki w ciagu dnia to tragedia

    Iron Maiden

    1. ale w sumie 30 sztuk w ciagu , masza 30/08/04 22:44
      10 dni to to samo prawie. i tak wychodzi 3 na dzień...

      fakt ze nie ma tego ograniczenia , ze wykorzystano limit(ponoc?, bo jeszcze nie sprawdzalem)

      Pozdrowionka !!!

      1. a zawsze to byla najlepsza bramka SMS , masza 30/08/04 22:45
        jaka uzywalem....(dopoki nie zablokowali 1rstwap)

        Pozdrowionka !!!

        1. wychodzi na to samo , no13 31/08/04 08:15
          ale czasami jest potrzeba wyslania w ciagu 24h 5 smsow a czasami 1 (oczywiscie mowie o limitach, bo bez limitow jak wczesniej to x 7 )

          Iron Maiden

  4. byłeś pierwszy , Master/Pentium 31/08/04 07:29
    IHMO jest ciut lepiej. Można lepiej wykorzystać limit. Skończyła mi się umowa i zaproponowali mi rabat na obonament - 20 %. Powiedziałem niet i zaproponowałem zerwanie umowy :). Ich kontrpropozycja to rabat 50% i to już jest oferta. Mam taryfę Plus40+CLIR co daje 48,80/miesiąc. Po tym mógłbym wziąć Plus100(CLIR za darmo) i płacić 40/miesiąc. Zastanowię się.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL