Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:48
 » myszon 23:46
 » cVas 23:44
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 50119 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam win xp na hdd, win 95 na cd. jak zrobic dysk startowy , Bach 31/08/04 03:11
dla win 95? bo co nie jest bootowalna.

...Bach...
"Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  1. win95 , zorg 31/08/04 03:15
    zastanawiam sie tylko po co ?

    salsa merenqe bachata

    1. zaspokoje twoja ciekawosc , Bach 31/08/04 03:19
      w szafie lezy duron 600 z walnietym (lekko bo dizalajacym) dyskiem i cala reszta. od znajomego dostalem czas temu (pisalem o tym) skaner nikona do slajdow. wiekowy ale prof i sprawny. sterowniki do tego scanera sa pod imaca lub pod win95 / 98. ale na forach wyczytalem ze pod 98 nie chcialo to chodzic. byly jakies problemy. ... zalatwilem sobie plytke z win 95 (o tym tez pisalem :) ) no a dalej nie musze pisac :)

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

  2. niebardzo rozumiem , Morgoth 31/08/04 03:31
    chcesz zainstalowac win95, czy zrobic z niego coś na kształt liveCD?

    1. chce poprostu zainstalowac win95 , Bach 31/08/04 03:41
      kiedys jak nie bylo win xp to sie kombinowalo z dyskietkami. robilo kopie zapasowe tych dyskietek, od kumpli bralo itd. a teraz..? nie pamietam poprostu czy to filozofia jakas jest zrobic dysk startowy czy nie.

      mam 2 kompy na jednym mam winxp a na drugim czysty dysk i chcialbym zainstalowac tam win95

      ...Bach...
      "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
      żalowac ze sie nie grzeszylo!"

      1. hmm , Morgoth 31/08/04 03:46
        skoro płyta nie jest bootowalna to uruchom kompa chociażby za pomocą zwykłej dyskietki startowej. Można skopiować po prostu pliki systemowe na dyskietkę. Ważne, żeby był dos do uruchomienia instalatora. Żadna filozofia :)

        1. tylko jak to zrobic , Bach 31/08/04 04:33
          z zainstalowanym XP. nie porbowalem ale obawiam sie ze tak jak mowisz moglo by nei dac rady. z reszta niewazne. znalazlem w starych plytach win98se :) ktory jest bootowalny i spod dosa mam obsluge cd. instalka leci :)

          ...Bach...
          "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
          żalowac ze sie nie grzeszylo!"

          1. nastepnym razem proponuje zajrzec tu: , snail 31/08/04 06:41
            http://bootdisk.com/

            ...zamknij ryja i
            umieraj jak mezczyzna...

            1. i jak będziesz ściągał to wybierz sobie dyskietke 98SE OEM ( z botowalnym CD) , trol 31/08/04 07:45
              http://ephemeral-designs.com/...loads/boot98se.exe

              1. dzieki , Bach 31/08/04 11:51
                za pomoc.

                ...Bach...
                "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
                żalowac ze sie nie grzeszylo!"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL