Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 23:48
 » myszon 23:46
 » cVas 23:44
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 50113 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zmiana oprogramowania w TV sonego , jotek007 31/08/04 12:54
wczoraj stala sie dziwna rzecz otoz:
wlaczam tv sonego model: kv-28ws3d jest to 28" panoramiczny tv
po wlaczeniu okazalo sie ze kolory sa bardzo ciemne nie ma dzwieku programy sa pozamieniane miejscami a menu jest jakies inne (np w opcjach dzwieku jest inny interface zupelnie jakby zostalo zmienione oprogramowanie)
nie wiem jak to jest mozliwe bo nie mam malych dzieci w domu a jedyna osoba ktora sie bawila przy tv to moja siostra - tylko wlaczyla tv i puscila film na video
a teraz pytanie:
Czy jest mozliwosc wgrania nowego oprogramowania i czy by to wogole cos dalo ?
jesli tak to czy sa jakies osoby chetne podjecia sie tej czynnosci oczywiscie nie za darmo (okolice wawy)

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

  1. nowy soft to i owszem - z prockiem razem , Pawelec 31/08/04 14:13
    kiedyś wymieniałem procka w soniaku i po wymianie pojawiło się wpisywanie nazwy programu (5 literek) a na poprzednim procu tego nie było - nazwa procka była taka sama różniły się jedną z cyferek po średniku (wersja programu inside) Dawno to było więc szczegółów nie pamiętam.... Może to cię nakieruje.

    Tom Drwal
    LAS Ltd.

  2. przywroc defaultowe ustawienia w menu serwisowym , djmix 1/09/04 09:00
    Widzialem gdzies na necie instrukcje do boda "chasis-4 " to jest min do tego modelu (tez taki mam) KV28WF3D. Przy okazji - masz w nim NICAM - bo w moim nie ma?

    djmix

  3. TV Sony , marioer 1/09/04 19:50
    Zapomnij o innym oprogramowaniu niz fabryczne. Należy wpisać odpowiednie dla Twojego modelu TV opcje i ustawienia w trybie serwisowym lub w skrajnym przypadku wymienic pamięć ( lub nawet procesor).Operację te radziłbym zlecić osobie wykfalifikowanej( w żadnym wypadku "domowym grzebaczom" w stylu Adama Slodowego-nie te czasy a niewłaściwe operację moga tylko pogorszyć stan sprzętu.

    RTV SVC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL