Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36

 Dzisiaj przeczytano
 47144 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Telefon do grania i pisania gier... Nokia 6600? , pachura 3/10/04 15:53
Szukam telefonu który nadawałby się grania i pisania gier na komórki... przede wszystkim powinien chodzić pod Symbianem, mieć duży, kolorowy wyświetlacz, midlety 2.0. Dobrze gdyby supportował platformę Mophun. Aha, no i powinien mieć klasyczny układ klawiszy, a nie jakieś porozmieszczane po bokach, w kółeczko etc. Z tego względu N-Gage czy Nokia 3650 odpadają.

Z pobieżnej lektury stronek wypadło mi że najlepsza do tego celu będzie Nokia 6600... ktoś może ma/zetknął się z tym telefonem? Jakieś poważniejsze wady? A może lepiej wybrać coś ze stajni SonyEriccson?

Dzięki!

  1. Co do nokii 6600 , Yorg 3/10/04 17:48
    bateria trzyma strasnzie krotko - jak sie gra to 8h i po baterii

    telefon wlacza sie strasznie dlugo. Na poczatku tuz po wlaczeniu strasznie sie wszystko wlecze - pozniej juz jest w miare oki (tzn - pierwsze wejscie do menu trwa wieki, drugie juz jest oki)

    jakbys cos wiecej chcial wiedizec to pytaj

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. A ile trzyma jak nie grasz? , pachura 3/10/04 17:51
      j.w. - ile trzyma przy standardowym korzystaniu - tzn. 3-4 rozmowy i 5 SMS-ów dziennie, bez grania/fotek i wszystkich tych multimedialnych bajerów?

      Co do startup-time'u - chyba nie powinno być problemu kiedy ktoś trzyma komórkę cały czas włączoną (ew. przestawioną w tryb "Cisza")?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL