Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 01:13
 » power 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43

 Dzisiaj przeczytano
 5032 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam niesamowity problem- przeczytajcie-długie. Nie działa net. , adec 4/10/04 23:00
Mój brat zakupił wspaniałą neostrade 128kb w tepsie.Niestety neo nie działa od samego początku, tzn. po zainstalowaniu wszystkich sterów załącza się na 5 min.GG potem pada wszystko, nic nie działa poprostu jak by netu nie było- absolutnie nic. Strony internetowe wogóle się nie otwierają nawet jak działa GG.Ludzie co tam już nie było robione , najciekawsze jest to że ten komp w innym miejscu działa poprawnie, po drugie inny komp u niego w domu na tym łączu śmiga jak złoto. Ja już nie mam siły zrobiłem wszystko co mogłem- tak mi się wydaje.Jego konfig to Asrock K7s8x, Duron 1800, GeForce 4 MX, 256 Mgb pamięci, Windows XP Pro.
Pomóżcie bo ja już nie mam pomysła jak to zrobić , może ktoż miał podobny problem- jak to rozwiązał. Tylko nie piszcie żeby montera z tepsy wzywać bo to kosztuje a ja myśle że to nie jest wina łącza. Może czegoś nie włączyliśmy w biosie. Help!!!!!

Laptopo - Asus X73S ;)

  1. Może sterowniki , Jedi 4/10/04 23:03
    do płyty głównej (magistrala USB), które są na płycie.

    Let the Force be with you

    1. stery były wgrywane najnowsze jakie były dostępne w sieci. , adec 4/10/04 23:06
      1....2...3....

      Laptopo - Asus X73S ;)

  2. wywal tą badziewistą aplikację wanadoo i skonfiguruj połączenie ręcznie , Morgoth 5/10/04 00:13
    zbadaj kompa pod obecność sasserów i innego gówna, zainstaluj firewalla...

    1. Uzupełnienie (jeśli można :-)... , JE Jacaw 5/10/04 01:44
      ...jeśli chcesz instrukcję jak zrobić to o czym pisze Kolega Morgoth to znajdziesz ją np. tu: http://www.neutrin.pl/...=viewarticle&artid=13

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. ależ oczywiście, że można. Udzielę Ci nawet mojego błogosławieństwa , Morgoth 5/10/04 23:37
        ;-P

        1. Ależ dziękuję, jestem dozgonnie zobowiązany... , JE Jacaw 6/10/04 00:16
          ... ;-)

          Socjalizm to ustrój, który
          bohatersko walczy z problemami
          nieznanymi w innych ustrojach

  3. ... , soyo 5/10/04 00:26
    To może być też brak bolca (lub nie podłączony)uziemiającego w gniazdku.Znam przypadek żejeden komp działał poprawnie a drugi nie.

    soyo

  4. Dzięki za podpoowiedzi - będe kombinował dalej , adec 5/10/04 07:18
    Spróbuje ręcznie tak jak zalecacie.

    Laptopo - Asus X73S ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL