Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 11936 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jak reklamować łącze? , Sith 5/10/04 18:38
Jestem abonentem SMSnet w Sosnowcu (www.smstv.pl), od kilku dni z netu praktycznie nie da sie korzystać. Wejście na boarda zajeło mi kilka minut - dosłownie! Mam gwatantowane niby 64kbps, a wg. http://www.numion.com/YourSpeed jest to niecałe 30... Jak powinienem reklamować usługę? Jakieś pismo? Czy najpierw email do admina? O co mam sie oprzeć? Byłbym wdzięczny za pomoc. Jako ciekawostke http://www.smstv.pl/Informacje ...

Z góry dzięki za pomoc

  1. dupa blada, że się tak wyrażę , Morgoth 5/10/04 18:49
    dlaczego? Czytaj "prędkość dostępu do internetu jest prędkością minimalną i gwarantowaną do naszego _routera_brzegowego_" i nic na to nie poradzisz. Możesz wprawdzie porozmawiać z szefem tej firmy, ale wydaje mi się, że pozostanie cie jedynie konkurencja.
    Inną sprawą jest to, że te wszystkie YourSpeedy jedynie szacują prędkość łącza, a i tak nie idzie im to zbyt dobrze. Najlepiej zmierz prędkość pobierania danych z jakiegoś, w miarę szybkiego, ftpa.

    1. Problem w tym , Sith 5/10/04 18:52
      że jestem związany z nimi umową i niestety w tej chwili konkurencja dla mnie nie istnieje:(

  2. hmm coś mi się wydaję, że , ulan 5/10/04 18:54
    ta cała smstv ma poprostu bardzo marne łącze międzyoperatorskie do jakiejś dużej sieci. no i stąd dużo użytkowników+małę łacze i sieć zapchana. Ale może się mylę...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL