Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17794 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komp za 3 tys zl -co wybrac??? , Kool@ 5/10/04 23:01
Witam

Ogolna koncepcja jest taka ze komputer ma sluzyc do obrobki grafiki 2D (CorelDraw, Photoshop, Illustrator) i w zasadzie zero gier.
Raczej na pewno 1 GB pamieci, dysk ok 80-120 GB i nagrywarka DVD -ale co dokladnie to narazie nie mam koncepcji.
Co wybrac w cenie do ok. 3 tys zl bez monitora?

pozdr.

...

  1. Lecim , Emios 5/10/04 23:06
    Gigabyte 8I1000ProG
    P4 3,0 HT
    120 SATA Maxtor
    2x512 GoodRam
    Lite-On 832S
    Radek 9550 128MB 128bit.
    Flop
    Buda + zasilka Enlight 350 W

    Wyjdzie ok 3000 zł

    1. Re: , Kool@ 6/10/04 07:53
      Mnie po zsumowaniu wszystkiego co podales poza buda i zasilka wyszlo juz prawie 3100 zl -do tego jeszcze buda, zasilacz, klawiatura i mysz wiec w sumie to wyjdzie troszke za duzo.

      Ja myslelm o czyms na Sempronie 2800+ tylko nie mialem osobiscie stycznosci z tym prockiem i nie wiem jak to bedzie sie sprawowac w takich zastosowaniach jak powyzej.
      Plyta to moze jakis Asus -tylko jaki???
      Co do grafiki to tez sklanialem sie ku R9550 -jakis HIS 128bit.

      Priorytetem tego zestawu ma byc stabilnosc.


      pozdr.

      ...

      1. Np. A7V600-X , zartie 6/10/04 08:28
        Cena to ok. 250 zł. Do zastosowań graficznych cache się przydaje, ja bym się rozejrzał za Bartonem 2600 - 2800.
        O tym, żebyś grafikę, pamięć i zasilacz wziął jakiegoś porządnego producenta chyba nie muszę przypominać ;-)

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        1. Re: , Kool@ 6/10/04 09:38
          Co do plyty to myslalem nad Asusem A7V880.
          Zasilacz Chieftec 360W, grafika HIS lub Sapphire (czy jak to sie pisze) a pamieci na pewno nie noname ale jeszcze nie wiem jakie.
          Do tego jeszcze jakis cichy i wydajny wentyl na procka (Zalman 7000, Pentagram).

          pozdr.

          ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL