Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17830 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Qutlook , jozeklp 6/10/04 10:24
czy można Qutlookiem odbierać wiadomości z dwóch kont. Jesli tak to jak to skonfigurować ?

GG 4186198

  1. a po co ci rozsyłacz wirusów?... , fiber 6/10/04 10:42
    Zainstaluj thunderbirda i będziesz miał kont ile chcesz:
    http://www.mozilla.org/products/thunderbird/

    Analiza uryny może wykazać chorobę
    jednostki, analiza urny chorobę
    społeczeństwa

  2. czy można Qutlookiem odbierać wiadomości z dwóch kont. ? , masza 6/10/04 12:16
    Jezeli chodzi Tobie o Outlook Express oczywiscie ze mozna..
    w zakladce Narzedzia>>Konta dodajesz sobie ile tam chcesz/potrzebujesz i odbierasz...

    podejrzewam ze w zwyklym MS outlooc bedzie podobnie :)

    Pozdrowionka !!!

    1. Można, ale po co ;-) , sebtar 6/10/04 12:17
      IMHO w obecnych czasach strach cokolwiek Outlookiem odbierać ;-)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. Ja jestem odważny... , JE Jacaw 6/10/04 14:20
        ...i robię to od lat, bo po co mi inny program, ten mi wystarcza ?

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. dokladnie , masza 6/10/04 20:00
          jeszcze nigdy (odpukac) nie zlapalem tym programem wirusa...znaczy sie nie uaktywnilem...bo miec to mialem..ale to nawet na mozilli i kmailu w linuksie tez..(byly to zalaczniki)
          Odpowiednio wystarczy skonfigurowac (wsyztskei bajerki w stylu HTML powylaczac itp.)

          tak samo jak ktos pisze ze nie uzywac IE...moze te starsze wersje to sie zgodze (nie stosujac na nie nakladki np. MyIE,Maxthon)..ale ta najnowsza z SP2 do XP...narazie mnie nie zawiodla, chociaz znajac zycie na bank wyjda jakies wirusy czy inne exploity...wtedy wroce do maxthona...narazie nie widze takeij potrzeby...

          Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL