Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24365 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Richard Burns Rally + Microsoft Wheel , Piapia 6/10/04 17:55
Nie moge dobrze skonfigurowac w tej grze kierwonicy.

Gaz ustawiam - wyświetla sie os Y
chce ustawic hamulec- tez wyswietla sie os Y - i jest konflikt z poprzednim ustawieniem ;-(
Wogole po ustawieniu samego gazu wskaznik wysterowania nie wraca do zera tylko do polowy ;-( - takze fura caly czas przyspiesza na pół gazu. Ustawilem sobie hamulec pod przyciskiem, ale to nie jazda - samochod caly czas na obrotach max ;-(
Sciagnalem Patch do tej gry, ale jest to samo. Czy ktos mial ten problem?

"Człowiek się starzeje bo się
nie bawi" B&W
gg40609

  1. tez mam kierownice , TheW@rrior 6/10/04 19:38
    Ustawiasz sobie pod Acceleration and brakes Os Y i wszystko powinno chodzic. Ustawienia dla samego throtel i brakes zostawiasz bo sa jedynie wtedy przydatne gdy grasz na przyciskach. Oprocz tych ustawien musisz miec Steering jako OS X, Hanbrake i Gears na przyciskach. Mi sie automatycznie przypisaly Osie do sterowania po wlaczeniu gry.

    People who fear free software are those
    whose products are worth even less

  2. ja ustawiłem tylko klawisze , Carmamir 6/10/04 19:49
    do kamery, sprzęgła, ręcznego a reszte zostawiłem defaultową

    No to się wkopałem...

  3. Musisz mieć separate axis. , SpeedyX 7/10/04 07:10
    Gaz i hamulec muszą działać niezależnie i osobno. W tej chwili masz ustawione że działają jak jedna oś. Przestaw to gdzieś w sterach albo w tym profilerze Microsoftu.

    Proud Opera User

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL