Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24134 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

rozmowa glosowa w gg , swap 6/10/04 17:56
nie uzywam gg to nie wiem. znajomy chce sobie rozmawiac glosowo przez gg (ma neta z kablowki wiec mozliwosc przekierowania portow jest zadna). da sie to jakos zrobic?
ps. nie mowcie o skype bo jego znajomi nie bardzo znaja sie na kompach i umieja korzystac z podstawowych programow tylko.

  1. mimo wszystko skype , Venom79 6/10/04 17:58
    a to dlatego, ze wlasnie skype nie wymaga konfiguracji - nie trzeba przekierowywac portow - tak jak przy GG
    czyli prostrza obsluga, no i jakosc rozmow lepsza

    pozdrawiam

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. no dobrze , swap 6/10/04 18:02
      a ktos wie czy istnieje jakas mozliwosc gadania przez gg bez przekierowywania portow (w co watpie)

      1. jesli obaj sa za taka siecia , atay 6/10/04 18:49
        to nie ma takiej mozliwosci ...

        _- Atay -_

  2. pogadaj z informatykiem pracującym w sieci kablowej , digiter 6/10/04 19:06
    jak trafisz na normalnego człowieka to porty przekieruje- tu wcale sprawa nie jest przegrana. Szczególnie że może to być dowolny port. Inaczej nie ma możliwości pogadania z innym użytkownikiem nat-u.

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. tak , swap 6/10/04 19:35
      jak myslalem :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL