Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23677 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[e-Wro] Można jakieś opinie? (są w sieci, ale co z boarda to z boarda (-: ) , pjfox 6/10/04 20:05
łażą po bloku i namawiają na założenie "gniazdka internetowego" cokolwiek to jest
chodzi o e-wro - kiedyś to podobno chodziło jak złoto, z czasem coraz gorzej - ale dalej się chyba opłaca?
55zł/mies - b.dobra sieć lokalna - z pół wrocławia, własne IP.... a jak inne parametry?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. bieri i nie marudz :) , Ptaszek Bitumiczny 6/10/04 20:43
    mam od poczatku i jestem zadowolony, nawet bardzo aczkolwiek ostatnio zdechly pingi na serwach i trzeba sie wybrac do admina :), torrent szaleje na e-wro zajebiscie.WARTOOOOOO.Pidzej a gdzie chca zakladac??

    Kierowca Bombowca
    A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
    giga 913N i inne bajery

  2. Tylko nie mów, że się wahasz?! , Morgoth 6/10/04 21:17
    Ja niestety nie mam możliwości bycia klientem e-wro, lecz widziałem możliwości tej sieci u kumpla (Nowy Dwór). Transfery spoza sieci lokalnej wynoszą około 200-250KB/s. Natomiast z LANu (DC++) 4-7MB/s, swoją drogą ładny hub - średnio około 5TB wszelkiego dobra. Od biedy można oglądać filmy z innego kompa, bez zrzucania go wcześniej na dysk:) Za 55 złotych miesięcznie nie ma nic lepszego w Polsce.
    Przynajmniej tak było jeszcze miesiąc temu, nie wiem jak teraz, ale pewnie to się nie zmieniło:)

    Aha, to "ganiazdko internetowe" to po prostu gniazdko z wejściem ethernetowym:)

  3. bierz , malyy 6/10/04 21:57
    siec dziala i to dobrze, sam uzywam

    Pozdrawiam Andrzej

  4. warto warto! , xmac 7/10/04 20:34
    siec ponoc od poczatku do konca na cisco, a znajomi userzy bardzo zadowoleni

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL