Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24654 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Jak zastosować efekt z SB Live! w dla zapisywanego dĽw. z mikrofonu ??? , Carmamir 6/10/04 20:44
Próbowałem bawić się tym AudioHQ ale co¶ nie wychodzi :\. Efekt słychać tylko na żywo, ale nie zapisuje go żaden program (zapisuje się orginalny głos, bez zniekształceń które podczas nagrywania słychać).
Jak ustawić żeby efekty były słyszane w zapisywanej ¶cieżce ??

No to się wkopałem...

  1. ¬ródłem nagrywania musi być "What you hear"... , pachura 6/10/04 20:47
    ...i tyle.

    1. tnx działa już :)) , Carmamir 6/10/04 20:51
      pzdr.

      No to się wkopałem...

      1. a jednak nie :( , Carmamir 6/10/04 20:52
        nagyrwa mi tylko np. mp3 a nie to co kto¶ mówi do mikrofonu

        No to się wkopałem...

        1. bo musisz miec , masza 6/10/04 23:07
          zglosniony mikrofon, wtedy sie nagra zmieniony glos...

          musi dzialac, bo sam tak robię ;-)) mozesz sobno zmieniac glos dla zrodla Wave, lub mikrofonu...czyli np. muzyka leci sobie norrmalnie, a Twoj glosik w Tle jest zmieniony i na odwrót ;-)))

          pamietaj aby mikrofon nie bym "zamutowany"...

          Pozdrowionka !!!

          1. nie dziala w zwyklym prostym mikserze , masza 6/10/04 23:08
            tylko wybierz "seetings" i tam wsio poustawiaj...pamietaj o wyborze zrodla dzwieku, dla jakiego ma byc ustawiany efekt :)

            Pozdrowionka !!!

  2. Mozesz podlaczyc w ten sposob , Conroy 6/10/04 22:38
    Mic do mic
    Z wyjscia na glosniki do line in
    Nagrywaj z line in. Tylko wylacz podsluch zeby sie nic nie sprzegalo bo moze byc zle.

    http://flickr.com/photos/myhacien
    da

  3. ok leci , Carmamir 7/10/04 11:31
    tnx :))

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL