Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24281 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co to , Jedi 6/10/04 23:28
jest SYMBIAN w telefonach komórkowych?

Let the Force be with you

  1. Symbian to system operacyjny , Yorg 6/10/04 23:29
    to tak w skrocie

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. W skrócie , Jedi 7/10/04 09:42
      to mały Windows do komórki?

      Let the Force be with you

  2. jest symbian w tel. kom... , Adamusss 6/10/04 23:30
    ..system operacyjny (?) ..

  3. ja mam , XiSiO 7/10/04 00:17
    i jest rewelacyjny, nie ma lepszego sytemu, masz wszytko na ta platforme od ala office do gier, przez mp3 divx, xvid slowniki, real video itp. mam sporo softu jak chcesz cos konkretnego

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. ja bym sie pisal , Yorg 7/10/04 06:08
      zarzuc liste co przydatniejszych rzeczy :)

      ewentualnie udostepnij gdzies

      GG: 1706185
      lub komórka :)

  4. dokladniej , Rybeck 7/10/04 01:04
    Symbian OS jest to system operacyjny, zaadoptowany do telefonów komórkowych. Pierwszym telefonem wyposażonym w "Symbiana" był Ericsson R380, póżniej system został zadaptowany w Nokii 7650. Aplikacje dla Symbiana pisane są głównie w języku C/C++. System odpowiada za funkcjonowanie całego telefonu (a dokładniej jego wersji softwareowej). Konsorcjum Symbiana (do którego należą czołowi producenci telefonów) udziela licencji na system, dzięki czemu na rynku pojawia się coraz więcej telefonów z tym systemem. Firmy, które posiadają najwięcej udziałów w konsorcjum Symbiana to Nokia oraz PSION. W środowisku Symbiana dostępny jest również interpreter Javy, dzięki czemu możliwe jest uruchamianie aplikacji J2ME

    Ludzie dzielą się na 10 kategorie:
    -ci co rozumieją kod binarny
    -ci co go nie rozumieją

    1. zazwyczaj maj odzielna maszyne java , XiSiO 7/10/04 01:40
      np moja n6600 ma java 2 od suna

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    2. Dzięki , Jedi 7/10/04 20:56
      takiej odpowiedzi szukałem, a nie jakichś, że to system operacyjny, bo to akurat wiem! :)

      Let the Force be with you

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL