Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39425 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

neo udostepnianie , Paulus1 8/10/04 00:36
Witam!
Mam drobne pytanko: jak udostepnic polaczenie neostrady na drugim kompie (chodzi o moja siateczke domowa)? Chodzi mi o rozwiazanei bez dodatkowych routerow. Sa dwiae sytuacje: win98->win98->neo oraz win98->winxp->neo. Jesli moglby kto s napisac cos blizej lub podac linka do stronki opisujacej ten problem...
THX z gory :-)
Pozdro!
Paulus1

Pozdrawiam!

Paulus1

  1. No więc musisz... , JE Jacaw 8/10/04 02:09
    ...skorzystać z windosowego udostępniania połączenia internetowego. Jest ono wbudowane w system od Win98 SE (jeśli masz Win98 to tam tego nie znajdziesz). Ogólnie musisz włączyć ta funkcję (lub ją doinstalować), tworzy ona dyskietkę konfiguracyjną i ta dyskietka powinna załatwić sprawę. Jeśli jednak chcesz ustawiać to ręcznie, to musisz przypisać komputerom stałe IP, wpisać maskę podsieci i dopisać adresy serwerów DNS na komputerze, który będzie korzystał z udostępniania oraz wpisać na nim też adres IP bramki (czyli adres tego komputera, który udostępnia połączenie).

    To tak ogolnie, szczegółowo Ci nie podam, bo po prostu nie pamiętam dokładnie jak zrobić to krok po kroku, ale jak w google wpiszesz hasło "udostęnianie połaczenia internetowego" to na 100% znajdziesz jakiś szczegółowy poradnik. Na szybko znalazłem np. to: http://windows.online.pl/alchemia/ics.htm i http://www.howto.pl/...amp;pa=showpage&pid=194

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

  2. Dzięki , Paulus1 9/10/04 00:19
    za namiary! Poszperam :-)

    Pozdrawiam!

    Paulus1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL