Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55873 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomóżcie Koledzy .... sprawa bardzo pilna.... , jasiuz 8/10/04 22:53
nie wiem w jaki sposób ale mój system (XP) przy ładowaniu nie może odnależć pliku \\\"system32.exe\\\". Mnie już to denerwuje i coraz bardziej dziwi, spać ni mogę, szlag mnie zaraz trafi jak tego nie zrobię na cacy. Więc pomóżcie i podeślijcie mi ten pliczek na: , abym mógł zasnąć w spokoju....
Z góry dziękuję za pomoc i tak ogromy odzew z waszej strony.

"Życie jest jak pudełko
czekoladek..."

  1. juz pędze z pomocą: , Fantomas 8/10/04 23:27
    http://www.aci.pl/.../index.php?txt=faq&det=69

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  2. masz go na płytce z winxp , Morgoth 9/10/04 00:12
    poszkaj, pewnie jest w którymś z plików .cab

    1. jasne ... :)) , blob21 9/10/04 06:58
      :))

      relax

      1. ee, co w tym takiego śmiesznego? , Morgoth 9/10/04 11:43
        uruchomienie windows z dysku startowego i wyszukanie pliku poleceniem? Twój bzdurny komentarz na pewno nie pomógł koledze Jasiuz, nie odzywaj się, jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

  3. Dzięki za "pomoc"... , jasiuz 9/10/04 13:23
    ... już sobie poradziłem z tym problemem. Przeszperałem "inne" forum i tam znalazłem odpowiedź na moje problemy.
    Dziękuje tym, którzy naprawdę chcieli mi pomóc, reszta niech się........ (tego nie napiszę).

    "Życie jest jak pudełko
    czekoladek..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL