Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56507 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy jak podam IMEI mojej komórki... , Julietta 9/10/04 11:26
...na stronce samsunga, a zdjęłam simlocka, to oni sprawdzą, w której sieci powinnam być, a jak zobaczą, że jestem w innej, to mogę mieć kłopoty?

  1. tak , RusH 9/10/04 12:02
    swat team is on its way !

    :P

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. eee - a dlaczego??? , Yorg 9/10/04 12:03
      Samsung to tylko producent - ich nie obchodzi w jakiej sieci jest telefon.

      Co innego z sieca w ktorej kupilas aparat - to juz cos innego.

      GG: 1706185
      lub komórka :)

      1. nic innego , Venom79 9/10/04 12:13
        macierzystej sieci tez to nic nie obchodzi - po zdjeciu simlocka traci sie jedynie gwarancje na telefon i to wszystko
        zadnych innych konsekwencji

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. [;..;] , GesTee 9/10/04 12:30
    nalezy odroznic swiadczenie usługi od aparatu telefonicznego

    czyli

    kupujesz tel powiedzmy samsung w ideii i za 5min zdejmujesz simloka i wkładasz tak taka
    konsekwencje
    idea ma umowe wiec płacisz jej abonament i jest happy mozesz nawet 1min niewykozystac ich to <))>< abys płaciła a aparat traci gwarancje i firma samsungo jest tez happy bo niemaja juz na głowie jednego telefonu =D

    :)

    1. z tą różnicą... , Julietta 10/10/04 00:35
      ...że ja mam tą komórkę, bo mama mogła wymienić aparat w PLUSIE, a ja miałam już złoma, więc wymieniony aparacik przeszedł na mnie i musiałam zdjąć simlocka, bo ja jestem w IDEII :) Więc oni tak jakby tracą telefon za niską cenę...zero zysku z niego będą mieli...a jeszcze koleś chciał od razu sprzedać kartę SIMPLUS'a...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL