Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63211 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o oddanie sprzętu w ramach gwarancji , maddog 9/10/04 22:43
Czy trzeba mieć opaakowanie żeby oddać coś w ramach gwarancji? Bracholowi padła myszka i nie chcieli przyjąć do naprawy bo nie miał pudełka. Tzn że jak kupie sobię np. 42 \\\" calowy telewizor plazmowy to mam trzymać pudło od niego ????? Ehhhh szkoda słów na to .
Pozdrawiam !

  1. Hmmm... , DJopek 9/10/04 22:56
    Generalnie jeżeli chodzi np. o TV czy monitory to jest wymagane zostawienie oryginalnego pudełka, inaczej to tylko dobra wola sklepu czy przyjmie sprzęt czy nie. Ja mam TV 32" więc wiem że takie pudło duuuużo miejsca zajmuje, całe szczęście że mam dużą piwnicę ;)

    Nie wiem natomiast jak jest sprawa np. myszek, ja w każdym razie zawsze oryginalne pudełka zostawiam, chociażby dla takich ewentualności jak reklamacja czy późniejsza sprzedaż...

    1. hmmm , Chrisu 9/10/04 23:06
      ja nie wiem jak to jest u nas, ale np w Niemczech mozna opakowanie zostawić w sklepie - w końcu nie kupujesz opakowania a sam produkt netto ;). Aha to nie jest jakis tam wymysł tylko tak mówi prawo unijne (podobno). Jak jest u nas?? Najlepiej iść do FK i się dowiedzieć...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. ostatnio reklamowalem d7Hi , Tummi 10/10/04 01:43
        i sprzedawca zawozil do niemiec - oddal mi pudlo, instrukcje, cf, aku, ladowarke, pasek! - wzial aparat i zaslepke na obiektyw.
        Niemcy wychodza z zalozenia, ze nikt nie oddawalby sprawnego sprzetu do reklamacji, bo przeciez bylby pozbawiony swojej wlasnosci na jakies 2 tyg.
        Tylko u nas takie pojebane wymogi, zeby tylko uprzykrzyc zycie klienta.

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL