Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68690 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Który zestaw głośnikowy wybrać? , axion 10/10/04 08:23
Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru pomiędzy:

Logitech z-680 THX http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5562
a
Creative GigaWorksTM 7.1 S750 THX http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9927

chcę to podłączyć do Audigy 2 ZS.

Pomóżcie co, i dlaczego. Dzięki

  1. Z860... , SpiderMAN 10/10/04 10:01
    Tylko Z680 :D
    Graja lepiej niz te Creativy...
    Slyszalem u kumpla obydwa zestawy.

    Yeah, it's me...

  2. boshe , turzol 10/10/04 10:07
    tyle kasy za takie popierdulki...Nie lepiej wzmach/amplituner + dobre stereo + ew. subwoofer?
    Wyjdzie taniej i 100x lepiej

    trance addicted
    :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    1. moze i lepiej... , SpiderMAN 10/10/04 10:12
      Ale tylko stereo... Jelsi do gier i DVD to IMHO bezsensu...

      Yeah, it's me...

      1. no w sumie , turzol 10/10/04 10:15
        kolega axion nie okreslil swoich preferencji, a na tych zestawach co podal nie poslucha muzyki - Z680 ma(mial) moj kumpel, jednak pozbyl sie tego po 3 miesiacach...

        trance addicted
        :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

        1. cenna uwaga , axion 10/10/04 10:32
          głownym zamierzeniem było słuchanie muzyki, gram naprawdę rzadko prawie wcale. Muszę przyznać, że pochamowałeś trochę moje zapędy może skłonię się w kierunku 2.1 np. Logitech z-2200 tyle tylko że tych teraz nie ma u dystrybutorów.

          1. jak do muzy , krzycho83 10/10/04 12:06
            to daj spokuj z komputerowymi glosniczkami. turzol ma racje tylko wzmak i kolumny. mozesz poszukac jakiegos np. nad'a i do tego kolumny tannoy mercury (niestety nowych juz raczej nie ma). dzwiek bedzie duuuzo lepszy niez na komputerowym 2.1, a bas mimo iz bez suba duzo lepszy bo naturalny, szybki i z dobra kontrola.

  3. To z 2.1 bardzo dobre sa MegaWorksy , SpiderMAN 10/10/04 10:55
    510D :D

    Yeah, it's me...

    1. właśnie znalazłem , axion 10/10/04 11:02
      że logitech wypuszcza nowe modele z-2300 i z-5500 chyba zakręcę się wokół tych 2300

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL