Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68661 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Polecam gierke FPP - Shadow Ops Red Mercury , Venom79 10/10/04 16:21
gra o oddzialach specjalnych
http://shadowops.gamegossip.com/

bardzo dobry klimat ma ta gierka, mozna sie wczuc w akcje
dzwieki, muzyka i reszta dobrze dobrane
dobra dynamika gry

ostatnio gralem w pare gier podobnego typu ( Alpha Black...., Conflict Vietnam, ShellShock Nam'67 i cos jeszcze )
i zadna nie przypadla mi do gustu, a Shadow Ops tak, wiec polecam

Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  1. Beznadziejna strzelanina, z bezmyslna akcją , Arlathan 10/10/04 17:13
    jedyne co w tej grze bylo dobre to niestety nic co jest związane bezposrednia z graniem: muzyka i filmiki.

    -
    I Rock. Fact.

    1. spoko, ale , Venom79 10/10/04 18:58
      moze polecisz cos co bylo dobre wg ciebie - jakas dobra alternatywe dla gry tego typu

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. jasne , Arlathan 10/10/04 19:26
        ale nie jest to FPS. Polecam Full Spectrum Warrior. Dostarczy Ci na 100% lepszej rozrywki niz SO:CM. Ja po prostu nie moglem sie w tej grze odnalezc, a chcialem bo screeny mnie zachecily. Stad moja opinia.

        FPS-ow ostatnio dobrych prawie w ogole nie wyszlo, pozostaje czekac na HL2 i STALKERA.. ale do tego czasu FSW zapewni Ci max rozrywki ;)

        -
        I Rock. Fact.

        1. FPS , Venom79 10/10/04 20:01
          nie chcial mi sie odpalic, porazka :(
          chcialem potestowac, ale sie nie dalo

          no coz, moze kiedys indziej w nia zagram

          Lewy pas to nie kółko różańcowe.

          1. FSW fix , Keeper 10/10/04 20:47
            dostepna "kioskowa" wersja FSW jest zle zcrackowana - nie mozna zmieniac opcji graficznych, a jezeli juz Ci sie zawiesi, to uruchomi sie dopiero, kiedy skasujesz pojawiajacy sie plik resolution.cfg....

            -------
            http://www.siemiany.info

            1. to badziewie , Venom79 10/10/04 22:21
              gra juz poleciala do kosza, shit
              sciagne ja jeszcze raz za jakis czas, bo teraz mam niezla kolejke, pewnie z na najblizszy tydzien... :)

              dzieki za info, moglem poszukac informacji czemu nie dziala, ale jakos mi sie nie chcialo, ale przezyje

              pozdrawiam

              Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. Do Arlathana , bier 10/10/04 18:33
    Beznadziejny i przemyslany komentarz !

    bier

    1. wyrazilem swoja opinie o grze, bronisz mi tego? , Arlathan 10/10/04 18:39
      a ze gra w ogole mi sie nie podobała to czemu mialbym pisac inaczej?

      -
      I Rock. Fact.

  3. Oczywiście, , Jedi 10/10/04 19:56
    aktualnie Full Spectrum Warrior jest the best. Patrz wypowiedź Arlathana z 10/10/04 19:26.

    Let the Force be with you

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL