Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68983 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co jest powodem przycinania divx'ow w moim kompie??? , LuHash 10/10/04 16:42
mam taki dziwny problem...
w sumie nie jest to jakies strasze ale denerwuje mnie bo to widze;)
problem polega na tym ze jak ogladam sobie film na kompie to przynajmniej 2 razy w ciegu jego trwania nagle obraz staje tak na 1-2 sekundy i widze ze pracuje dysk bo dioda sie swieci... co moze byc tego przyczyna? dodam tylko ze mam w tym czasiodpalonego neta, a w tray'u sobie siedzi nod32, stery od audigy2zs, no i jeszcze pare procesow jest odpalonych...
kabel od hdd na bank odpada bo niedawno zmienialem i myslalem ze to jego wina ale po podmianie na stary to samo...
dodam ze jak wlaczylem linuxa mialem tak samo (net byl wlaczony) czy to moze byc jego wina? (neo+cfosspeed)
dyski to WDC 100gb ata133 i wdc 20gb ata66...
filmy byly odtwarzane byly z wiekszego dysku, odczyty smart sa ok, a moze to wina tego za na tej 100ce oprocz partycji ntfs jest na koncu dysku partycja linuxowa?

tu bi? or nat tu bi?
dat iz de kłeszczon!

  1. w czym problem , Venom79 10/10/04 16:49
    sprawdz 2 opcje:
    - wylacz antywirusa i sprawdz
    - wylacz net i sprawdz
    powinno sie wyjasnic czy to ich wina, tzn. z czym jest zwiazana

    pozniej mozna myslec dalej

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. sprawdź fragmentację dysku , Master/Pentium 10/10/04 18:46
    wyłacz do testów oszczędzanie energii w biosie. IHMO to rzeczywiście dziwne.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. no i kurcze , LuHash 10/10/04 20:11
      narazie nie mam filmu do obejrzenia bez wlaczonego neta/antywira ale co do fragmentacji to defragmentowalem juz wczesniej dysk o&o i nic to nie dalo:/

      tu bi? or nat tu bi?
      dat iz de kłeszczon!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL