Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76489 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie o seagate , swap 10/10/04 20:28
mam zamiar kupic dysk seagata 80gb na ata/100 (jest wogule duza roznica miedzy 133?) i sie zastanawiam czy kupic z 2mb cache czy 8? szuakem w sklepach internetowych i z 8mb byly tylko sata :/ wogule sa z 8mb cache na ata/100? jest duza roznica miedzy 2 a 8?

  1. Tak ogolnie, , Mms 10/10/04 20:47
    to miedzy wielkoscia keszu roznica jest, a miedzy magistrala nie ma.

    Pozdrawiam

  2. Roznica w cachu jest, ale... , Ament 10/10/04 21:48
    przydaje sie on tylko u wylacznie podczas zapisywania malych plikow - przy odczycie zadna... Co do magistrali - woekszosc szprzetu nie wykorzystuje mozliwosci 66 takze miedzy 100 a 133 tez zadna roznica w praktyce, moze byc widoczna tylko w glupich testach syntetycznych (Sandra i podobne)...

    I
    -AMENT-
    I

  3. mam dwa dyski WD (to tak o zapytanie o cache) , J@rek 10/10/04 22:31
    jeden ma 2MB, a drugi 8MB... podczas normalnej pracy z windows nie widac najmniejszej roznicy.

    a co do dysku to kup ibm/hitachi... nawet 2MB cache sa szybsze od wiekszosci 8MB, czy to WD, Seagate itp., przy okazji cichutkie.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. masz , mirkrup 11/10/04 06:38
      dziwne Windowsy. Różnica jest i to istotns.

      IBM po wpadce z fabryką na Węgrzech sprzedał Hitachi swoje fabryki, więc dyski, które Ty tak z uporem proponujesz są całkowicie Hitachi :))

      1. tak jeszcze mi napisz co sam widze , J@rek 11/10/04 08:49
        a hitachi przejal IBM nie po wpadce z dyskami DTLA (sporo pozniej)... poza tym to nie bylo tylko na wegrzech.

        i dlaczego z uporem????
        to sa bardzo dobre dyski, ale pewnie dla Ciebie lepsze sa samsungi

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

      2. a tutaj looknij jakie chipy sa na tym , J@rek 11/10/04 08:53
        tylko hitachi http://www.3dnews.ru/storage/hitachi-deskstar/

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL