Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 15:43
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83629 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podzial dwoch DSL'i na jedna siec LAN , Tummi 12/10/04 00:20
Pytalem juz o to, ale moze po weekendzie znajdzie sie ktos, kto mi cos wiecej napisze.
Problem jest taki, ze sa dwa lacza DSL i trzeba je tak podlaczyc, aby ruch wychodzacy byl dzielony na te dwa lacza, albo w przypadku awarii jednego lacza ruch byl automatycznie przenoszony na drugie lacze.

Kolega Rush napisal, ze sprzetowo da sie to zrobic i nawet podal wstepne ceny (thX), ale czy jest mozliwosc wykonania takiego podzialu w sposob programowy, najlepiej w srodowisku windows?

T.

www.skocz.pl/uptime :D

  1. i jeszcze o HBI - , Tummi 12/10/04 01:43
    www.hbi.pl - zna ktos? Mam dostep, ale moge drukowac tylko jedna strone (firme) na raz. A musze ponad 2000 wydrukowac :/ Jakby ktos mial jakis namiar na fixa do tego :D

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. windowsowo to chyba raczej nie :P , XCLONE 12/10/04 09:29
    balancing jest wykonywalny programowo, ale narzedzia do tego widzialem tylko dla linuxa .. nie robilem tego nigdy, bo nie mialem okazji, ale podobno konfiguracja tegoz nie nastrecza za wielkiego problemu ..

    jesli chodzi o awaryjne przelaczanie interfejsow wyjasciowych, na linuxie mozna sie posluzyc bardzo prostymi skryptami w cron'ie - np. jest puszczany ping - jesli w ciagu 5 sekund wroci, wykonywane jest nic, jesli nie wroci, wykonywany jest skrypt, ktory przekonfigurowuje ustawienia bramy :> to rowniez jest w miare proste dowykonania ..

    niestety, wszystko tylko pod linuxem - pod winde chyba trzeba by samemu jakis prosty programik sklecic .. :P

    sprzetowych rozwiazan nie znam .. :(

    --
    Pozdr.
    Artur S.

    The World HAS Changed..
    :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL