Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83236 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] zna sie ktos na dyktafonach? , Nebuchadnezzar 12/10/04 09:39
Musze kupic urzadzenie ktore bedzie nagrywalo spotkania (kilku-kilkunastu ludzi sie spotyka przy stole i istnieje koniecznosc nagrywania tego co oni mowia zeby robic protokoly itp) Powierzchnia z ktorej trzeba nagrywac to jakies 30m^2, a czas to nawet 8 godzin. Nie mam pojecia o dyktafonach wiec szukam kogos kto ma z tym jakies doswiadczenie. Czy zwykly prosty dyktafon nagra dzwieki z takiej powierzchni z sensowna jakoscia, czy tez trzeba cos specjalnego (jakis mikrofon?) Przy tym bedzie siedziala panienka i ona bedzie dbala o to zeby to sie nagrywalo. Analogowka chyba bedzie dobrym rozwiazaniem, panienka bedzie zmieniala kasety i bedzie mogla sobie nagrane spotkania odkladac do odsluchania w pozniejszym terminie. Jaki sprzet powinienem kupic?

dupa na stołku, morda przy korycie...

  1. nie znajac sie... , Ranx 12/10/04 11:11
    sprzet owszem dosc porzadny (w fimach uzywa sie np szpulowcow:))) ale najwazniejszy bylby mikrofon. gdzies u gory z charakterystyka dookolna i dosc pewnie mocno czuly.
    nagrywanie raczej na wyzszej czestotliwosci probkowania (wg mnie dokladniejsze) albo normalnie na analogu..
    to w przypadku 1 sprzetu...
    a w przypadku dyktafonkow (takich malych) to rozrzucic kilka z zewnetrznymi mikrofonami w roznych miejscach. potem tylko zabawa bedzie w poskladniau tego jak sie ludzie beda przenosic:)
    albo mozna tez kazdemu dac maly sprzecik w formie dlugopisu nadajacy do jakiegos odbiornika i masz wtedy 100% wypowiedzi kazdego czlowieka. ale zabawa z obrobka rosnie...

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL