Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90545 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

konwerter z pdf to emf poszukuje , DeK 12/10/04 10:54
poszukuję jakiegos konwertera z pdf do emf ale żeby nie zamienial tekstów na krzywe. Illustrator się żre z łatkami systemowymi microsoftu przez co wychodzi uszkodzony emf corel natomiast ma problem z malymi czcionkami ktore przerabia na czarną grubą kreche :-(

  1. to może taką ścieżką... , XTC 12/10/04 11:34
    pdf >(adobe)> ps >(corel)> emf

    Linux

    1. problem polega na tym , DeK 12/10/04 13:51
      ze corel wszystkie czcionki o wielkosci 7 zamienia po wyeksportowaniu do emf na czarne szerokie bryly gdyby nie to to juz bym mial rozwiązanie bo i tak musze robic przeskoki najpierw z pdf do illustratora z illustratora do corela a z corela do wmf(corel w wmf nei psuje malych czcionek) a z wmf w programiku Metafile Companion zapisac wmf jako emf ..... to jest katorga bo mam strasnzie duzo tych pdf do przerobienia.

    2. gdyby się dało , DeK 12/10/04 14:01
      illustratora 11 ce doprowadzić do normalnosci ta ściezka by się skrócila o połowe mianowicie w illustratorze mam wszystkie znaki polskie ok można pisać edytować czcionka która jest uzywana to arial zwykly, pogrubiony itd ale gdy wyeksportuję do WMF (ten format nei ulega uszkodzeniu podczas eksportu) to wszystkie litery polskie są zamieniane na krzywe co powoduje potworne zwiekszenie pliku i paskudny druk.

      Ale gdy otworze emf z internetu sciągniętego to po otwarciu w illustratorze ma zamiast polskich znaków jakies dziwne hierogliwy ale exportuje sie bez problemów do WMF co jest grane z tymi polskimi znakami?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL