Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90574 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak wrzucić muzę audio , jozeklp 12/10/04 21:10
do komputera ? Wydaje sie że po skopiowaniu wszystko jest ok ale nie da się tego odtwarzać ,dlaczego ?

GG 4186198

  1. możesz jaśniej ???? , mirenium 12/10/04 21:14
    nie rozumiem, o co chodzi ??

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

  2. Jesli z Audio chcesz na mp3 to musisz przekonwertowac , Emios 12/10/04 21:16
    np. Audio GoGO, Audiograbber .................

  3. bo się nie da :) , PaszkfiL 12/10/04 21:16
    audiograbber rozwiąże twój problem ;) musisz te melodie z płyty przerobić na format mp3 :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. własnie o przeróbkę mnie , jozeklp 12/10/04 21:23
      chodzi czy tylko audiograbber do tego służy ?

      GG 4186198

      1. nie tylko , PaszkfiL 12/10/04 21:26
        ale ja mam z nim bardzo pozytywne doświadczenia ...

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  4. to pisz chłopie jasno i wyraźnie!! , mirenium 12/10/04 21:24
    Audiocatalyst też służy

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

    1. to mu proponujesz porażkę jakościową , Master/Pentium 13/10/04 15:56
      wrr... ;) To już Audiograbber+Lame o wiele lepsze a darmowe.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

  5. sorki że od razu nie piszę o co biega ale nie chłopie !!!!!!!!! , jozeklp 12/10/04 21:39
    tylko nie chłopie chłoptasiu

    GG 4186198

    1. rofl , capri 13/10/04 08:08
      wyluzuj szelki chlopie :)))

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

  6. nie denerwuj się chłopie , mirenium 12/10/04 21:42
    trzeba pisać jasno, nie czaić się :)
    Pozdrawiam

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

  7. zawsze staram się pisać jasno ale sorki nie jestem informatykiem , jozeklp 12/10/04 21:53
    chłopem też nie ! Jeśli faktycznie było niejasno to przepraszam .

    GG 4186198

    1. a i dzięki bardzo programik , jozeklp 12/10/04 21:54
      jest spoko

      GG 4186198

    2. czy dla , Xavier 12/10/04 22:22
      ciebie wyrazenie 'chlopie' znaczy tyle co 'buraky, wiesniaku, kartoflu'? Jezlei tak to wspolczuje

      "ja nie jestem agresywny - agresywność:
      jeden"

    3. jak nie jestes chlop , DomeLL 12/10/04 23:18
      to pozostala juz tylko baba albo obojniak :)

  8. Ok Józku... , mirenium 12/10/04 21:54
    wsio w parjadku :) Pozdrawiam raz jeszcze!

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

    1. normalnie jaja sobie robisz ale ok , jozeklp 12/10/04 22:03
      też pozdrawiam

      GG 4186198

  9. nikt ci nie karze na mp3 , kubazzz 13/10/04 11:12
    audiobrabberem robisz do wav i wtedy wybierasz sobie format.

    SM-S908

  10. dla laika najlepsze będzie AudioGrabber + Lame , Master/Pentium 13/10/04 16:01
    chociaż przy porysowanych płytkach i/lub słabym czytniku najlepszy duet to EAC + Lame.

    PS. A jaki format plików cię interesuje. Zakładam że mp3 ale nie jest to takie oczywiste i pewne.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL