Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90557 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy na moim kompie wszystko ruszy? , geforce 12/10/04 22:48
Mój komputer to Athlon XP 2000+, 512MB RAM, Geforce 3Ti 200@500, płyta główna to ASUS A7V8X. Czy na moim kompie zadziałają wszystkie szykujące sięnowości np. HL2?
  1. teoretycznie raczej tak :P .. , Adamusss 12/10/04 22:51
    .. a jak bedzie w praktyce to sie okaze...raczej wrozek na board'zie nie ma , nie ma ? ;D

  2. [;..;] , GesTee 12/10/04 22:55
    wszystkie to napewno nie a i zalezy co rozumiesz pod nowoscci czy najblijszy tydzien rok czy dekade ;) HL2 sie uruchomic powinien ;)

    :)

    1. ... , geforce 12/10/04 22:58
      Chodzi mi o gry które wyjdą w tym roku

      1. [;..;] , GesTee 12/10/04 23:18
        luzna guma :D jak juz cos to najwyzej jakies moga sie do grafy pluc do dx stary ale tak to spoX

        :)

        1. Pod warunkiem... , Ament 12/10/04 23:52
          ze te gry wyjda w tym roku... W nastepnym juz DX15;-P

          I
          -AMENT-
          I

  3. hmmmmmm , ulan 12/10/04 23:57
    grafa jakby lekko nieświeża, teraz coraz więcej gier chce dx9c...
    reszta wydaje się w miarę ok...

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. tia , Ament 12/10/04 23:59
      racja - wystarczy zmienic grafe na 9800 lub 5900 i bedzie gitarka...

      I
      -AMENT-
      I

  4. 3dmark 05 ci nie pójdzie ;) , MiloX 13/10/04 08:13
    A tak na serio to powinno być git ^^

    .:Adopcja, Adaptacja, Improwizacja:.

  5. W DOOMa 3 , sebtar 13/10/04 10:40
    da się pograć spokojnie, Farcry tylko co prawda uruchomiłem ale też chodziło całkiem ładnie, MoH Pacific sobie głowy nawet nie zawracaj, ciąg dalszy CoD podobno też spoko. Aaa, w Painkillera też se możesz pograć. Ale powoli przyzwyczajaj się juz do powrotów do starych dobrych hitów.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL