|
TwojePC.pl © 2001 - 2025
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[OT] Pytania o plfoto.com + ocena fotki , Fantomas 13/10/04 01:20 Czy ktoś ma konto na plfoto.com ?
zamiesciłem fotkę i nie wiem jak zrobić azeby fotkę tą wpisac do katalogu np makro .. ludzie zakładają sobie katalogi "Kraków" lub "Magda" i wrzucaja tam fotki niezaleznie czy jest to makro czy cus innego ...
a druga prosba .. jezeli mozecie to ocence to makro albo na plfoto.com (jak macie konto) albo tutaj na boardzie (jak macie konto :))) )
do pajeczynki zbierałem sie ponad 20 minut bo była na wysokosci okolo 1,70 (łapy mi juz odpadały) a co gorsza była w krzakach wiec podejscie do niej było mała ewolucja mojego stawu biodrowego :) wiec jak mozecie to ocence i doceńcie :))
http://plfoto.com/zdjecie.php?picture=453679.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ... - mi jako laikowi , wikear 13/10/04 01:31
sie podoba... fajnie kropelki wyszly.. ale zdaje mi sie ze mogles lepiej skadrowac:
centrum pajeczynki powinno byc nizej (chyba; laik jestem) - Wdzięczny temat , Agnes 13/10/04 01:32
nie zagłosuję, bo co prawda mam konto, ale reguły się zmieniły, heh.
Piękna pajeczynka. U mnie na stronie też wisi, ale nie taka..Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - Ladnie tak sobie reklame robic? , Ziola 13/10/04 10:51
Co do plfoto... no coz - nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi z tam katalogiem. Ogolnie - nie ma kategorii makro. Mozesz sobie tylko w ramach wlasnego konta zalozyc taki katalog.
Ogolnie, to jak na "poczatkujacego" - polecam tez dfoto.pl - tam jest wiecej amatorow i ogolnie, ludzie sa bardziej przyjazni. Nie mniej, jesli chodzi o jakosc zdjec - plfoto gora.
Powodzenia w fotografowaniuJestem rasista i nie wstydze sie tego -
pigwy to lepsze jablka - zwlaszcza w plynie. - po zalogowaniu się na plfoto. , fiber 13/10/04 11:33
wybierasz zakładkę mój katalog, /modyfikuj katalogi /nowy katalog i klik na "modyfikuj". Przy następnym wysyłaniu zdjęcia w rozwijanym menu "katalog" podajesz w.w.
pzdr.Analiza uryny może wykazać chorobę
jednostki, analiza urny chorobę
społeczeństwa - o kolega był szybszy , Dabrow 13/10/04 12:11
a fotka - no widać że pierwsza (-; Ale in plus raczej. Popraw kadrowanie, trochę jakby kolorki mydełkowe (kadr tak układać żey i tło było ładne a nie bajzel) i naświetlaj na temat (wtedy tło się stonuje). Mam wrażenie też że coś AF się pogubił. Ale może to kwestia zmniejszania (jeśli w PSie robiłeś to po zmniejszeniu użyje unsharp mask albo zrób sobie zdefiniowaną akcję - mogę Ci taką gotową chyba przesłać)!!!!!TO JEST SPARTA!!!
!Tu się nic nie zmienia!
------dabrow.com------
- thx Fiber i Dabrow , Fantomas 13/10/04 12:30
o to mi chodziło.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ... - wysłane zdjęcie , Dabrow 13/10/04 12:39
też możesz przenieść do utworzonych katalogów. DANE pod zdjęciem masz - i tam wybierasz docelowy katalog...!!!!!TO JEST SPARTA!!!
!Tu się nic nie zmienia!
------dabrow.com------
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL |
 |
|
|
|