Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 97379 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z modemem Netdragon(Netodragon) 56K , DmK 13/10/04 11:34
Mam takie pytanie czy ktos moze mial do czynienia z takim modemem? ostatnio mialem na kompie gdzie byla 98 zainstalowac xpeka(ten sam gdzie jest blad z c++). Chcialem najpierw cos z netu pozrzucac, ale jak zobaczylem predkosc z jaka jestem podlaczony do internetu to zwatpilem (14,0kbps). W menedzeze wyczytalem ze jest to Netdragon 56K, czyli ze powinnien byc szybszyi laczyc sie z predkoscia ok 54,0. Sprawdzilem ustawienia i nic nie dalo sie z tym zrobic. Zainstalowalem xp z mysla ze tam bedzie lepiej a tu to samo gowno, czyli 14,0. W tym momencie nie wiem, czy nazwa tego modemu jest nie adekwatna(nie mam ani plyty do niego ani pudelka) czy po prostu juz sam nie wiem co. Mozna jakos to sprawdzic co z tym jest???

  1. tu tak stronka , DmK 13/10/04 11:36
    http://www.netodragon.com/NetoDragon.htm ale nie mam nic do tego modemu i nie moge sprawdzic ktory to jest obecnie (musialbym kompa rozkrecic ktorego przy sobie nie mam ;))

  2. tez mialem problemy z tym modemem... , rulezDC 13/10/04 11:55
    jest to modem typu conexant, zobacz czy masz tez te stery podlaczone, a probowales inny modem, moze to od linii telefonicznej byc

    koniec koniec koniec

    1. modemu jeszcze nie probowalem , DmK 13/10/04 12:35
      ale tam byla nowa linia doprowadzana ok rok temu, a do tego na ten numer mozna neo zamontowac to chyba wszystko powinno byc ok? " zobacz czy masz tez te stery podlaczone" - chodzi Ci o te sterowniki z strony ktora podalem powyzej? jezeli tak to sa zamontowane.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL