Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101344 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zakup drukarki do biura - jaka? , mass 14/10/04 08:45
Firma musi kupic drukarke.
Ma to byc laserowa A4, ktora bedzie duzo drukowala seryjnie.
W tej chwili drukuja na hp laserjet1100 po pewnej ilosci kartek strasznie sie grzeje wciaga po dwie itp.

Firma szuka dobrej drukarki, liczy sie z tym ze bedzie droga.
dobrze jakby byla tania w eksploatacji.
Moze byc takze kombajn.

Szukam testow takich drukarek, moze znacie jakies strony?

pozdr.

.............

  1. polecam Tobie modele z wyzszej pulki od HP , Outsider 14/10/04 10:08
    niestety testow nie dostarcze - nie posiadam. Z doswiadczenia jednak powiem, ze instaluje laserowe HP w firmach i sprawuja sie dobrze. Pobieranie 2 kartek to wada podajnika (gdzies mam wkladke do HP1100, ktora HP przyslala mi w celu zniwelowania tego problemu (moge odstapic).
    Generalnie istalowalem rowniez Xeroxy i Lexmarki. Drukarki tych firm rowniez sprawuja sie dobrze, ale Xerox ma problem z postscriptem, a lexmark sie grzeje.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  2. Np taka , Sherif 14/10/04 10:38
    http://www.hp.com.pl/product/1449

  3. U mnie w firmie używamy , mirenium 14/10/04 10:41
    hp LaserJet 1300, nawet się nieźle spisują, choć słyszałem różne opinie o nich...

    -=Shine On You Crazy Diamond=-

  4. 2x kyocera , Norton 14/10/04 11:48
    Do średniej ilości wydruków:
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9446

    I do ciężkiej roboty:
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=11564

    Zmień swój podpis na Boardzie
    maks 100 znaków, 3 linie,
    zabroniony spam oraz reklama

  5. HP od wersji 4000 w gore. , Ranx 14/10/04 12:18
    nie ma problemu z serwisem. ogolnie dostepne tonery.
    i trwale.
    mam pare sztuk 2100 i to co one przeszly to hoohoho.
    ale do wiekszej roboty wzielismy 4100 i te sa jeszcze lepsze.
    a do masowki to w ofercie hp na pewno cos znajdziesz.
    polecam!

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  6. Outi te wkładki generalnie nie działaja , McIsland 14/10/04 12:44
    poza tym podzielam opinie jak również Ranxia, w eksloatacji 3x 2300, kilka 1200, działaja niezawodnie

    GTD ...

    1. zalozylem tylko jedna taka wlkadke , Outsider 14/10/04 14:33
      i klient przestal sie uskarzac. Moze faktycznie nie dzialaja, ale nie mialem z tym wielkich doswiadczen - trudno mi okreslic.
      Faktem jest jednak to co piszesz. HP z gornej pulki.

      Okiełznany Ukierunkowany Twór
      Sometimes Informatycznie
      zDEspeRowany...

  7. wez hp lj 5000 , ThY 14/10/04 22:10
    do tego duplex i bedziesz mial prawdziwy kombajn na dluuugie lata

    u mnie w firmie najlepiej spisuje sie wspomniany wyzej hp 5000, dalej są hp 4050'ki, nastepnie kyocery 1800+, pozniej lexmarki t622, a na szarym koncu sa male hpki serii 1100-2300, ktore - taka prawda - nie nadaja sie do duzych obciazen..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL