Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101705 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

W nocy skończyłem 'Beyond Good and Evil' - bardzo przyjemna gierka. Może polecicie coś... , Abisai 14/10/04 09:02
podobnego?

Ash nazg durbatuluk...

abisai[małpa]o2.pl

  1. moze to, , wukillah 14/10/04 09:32
    teraz ja kup!!!

    just d'oh it!

    1. a dlaczego sadzisz ze kolega mial nieoryginalny? , Nazgul 14/10/04 12:53
      BGE kosztuje 59 pln, a on nie napisal ze skonczylem piracka wersje BGE tylko po prostu BGE :) Nie rozumiem Twojej odpowiedzi

      people can fly, anything
      can happen...
      ..Sunrise..

      1. poniewaz, kazdy tu kupuje , wukillah 14/10/04 13:15
        programy z kiosku, bardzo rzadko czytam o oryginalach,
        za to czesto o problemach z piratami.
        dlatego przyjalem takie zalozenie.

        just d'oh it!

        1. Mów za siebie , Janusz 14/10/04 15:03
          Uogólnianie to wielki błąd. To, że być może sam tak robi nie świadczy o tym, że robią tak wszyscy.

          Zawsze warto być człowiekiem,
          choć tak łatwo zejść na psy.
          /Autsajder, Dżem/

          1. Bla, bla, bla... , pachura 14/10/04 18:16
            Sory, Janusz, ale zrzędzisz jak stara baba. Piractwo w Polsce jest powszechne i dopuszczają się go niemal wszyscy, takie są realia i tyle. W biurach - owszem, software jest legalny, ale komu chciałoby się kupować legalnego Windowsa do domu? Każdemu żal jest wydawać pieniądze na oryginalne gry, które służą tylko do zabawy... żal wydać nawet 50zł, kiedy można to mieć z P2P - za darmo.

            Nie mówię oczywiście że taka sytuacja jest dobra. Ale tak po prostu tak jest i uogólnienie Wukillaha jest nad wyraz trafne.

            Wg. raportu BSA 2003 Global Piracy Study Polska jest drugim co do wielkości piratem komputerowym w UE...

            1. Heh, naprawdę drugim w UE, nie PIERWSZYM??? , sebtar 14/10/04 21:30
              I'm very disappointed...

              Demokracja to władztwo intrygantów,
              wybieranych przez głupców.

      2. W MM w Łodzi ostatnio była po 30pln (chyba bez grosza) , Tiamat 14/10/04 13:18
        Ale nie wiem, czy są jeszcze. W każdym razie ja sobie kupiłem.

        -+- TmT ---
        Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
        binarny, drudzy nie.

  2. ja tez przeszedlem ta gierke , Nazgul 14/10/04 13:00
    chyba z pol roku temu, swietna, brakuje takich przygodowek na PC, moze zagraj w Armed & Dangerous :) tez swietna. pozdrawiam

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    1. dzięki, sprawdzę... , Abisai 14/10/04 13:24
      Pozdro

      Ash nazg durbatuluk...

      abisai[małpa]o2.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL