Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 106030 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nie dziala mi upload przez Wifi, dlaczego!? ... , Nazgul 14/10/04 15:03
Wczesniej tez tak bylo, nic nie moge wylac przez lan i net, wiec przeistalowalem windowsa, zainstalowalem wszystkie latki lacznie z sp2, no i bylo ok przez jakies 10 godzin, teraz znow jest to samo, NIC nie chce sie wyslac. Programy w tle to NOD32,Kerio i to wszystko, myslalem ze to przez krotys z tych programow wiec wylaczylem je ale dalej nie dziala. Karta sieciowa to D-Link DWL 520+ z antenka Yagi (40 cm), ale to chyba nie wina sprzetu bo na czystym systemie dziala wszystko, dopiero po paru godzinach zrobila sie dópa, jesli macie jakies pomysly albo sugestie to prosze o pomoc. pozdrawiam serdecznie

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. To chyba nie twoja wina... , Chrisu 14/10/04 15:39
    u mnie też doopa. Pewnie znów po sieci blaster albo nne g... szaleje bo ludzie łatek nie mają :(. Już tak było ~lipca. U mnie nawet GG nie chce chodzić - na otwarcie tego posta czekałem z 10 min :(...

    ŚWIETLIK WRACAJ ;)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. BTW - co próbuje sę dostać do mnie na porcie 445??? , Chrisu 14/10/04 15:51
      bo z kilkudziesięciu IP z lanu coś chce mi zrobić hop na ten port...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. no wiesz?! , capri 14/10/04 15:57
        http://twojepc.pl/news7270.html
        o guglach nie wspomne ;p
        http://www.google.com/...tnG=Szukaj&lr=lang_pl

        Quidquid latine dictum sit,
        altum videtur

        1. no to Nazgul ma od razu odpowiedź :P , Chrisu 14/10/04 16:06
          P.S. Jesteśmy w tej samej sieci ...

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. Dlink jest dziwny... , Remek 14/10/04 20:28
    Ostatnio na Cisco EXPO kolesie podłączyli kamerke netową (taką z silniczkiem) WiFi do routera WiFi też Dlinka. System świeży. Zainstalowali softy z płyty od dlinków. Podziałało parę godzin i komputer był już pełen wirusów... Trza było reanimować...

    1. a co ma do tego D-Link ? , XCLONE 15/10/04 10:17
      bo jakos nie zajarzylem temata .. ? :P
      btw. dziwna tendencje ostatnio u nas zauwazylem - na D-Linka najazdy sa jakies dziwnie bezpodstawne ... a to, ze sie AP'ki wieszaja, a to, ze karty sie wala .. o co chodzi ?! mam jedna siec radiowa (2 AP'ki w bidge'u) i nie mialem jeszcze takiej sytuacji, zeby cos sie zwiecilo na AP ... mam tez teraz u siebie w kompie wsadzona sieciowke '520', z antenka Yagi i tez chodzi sobie spokojnie ... nie rozumiem, skad taka nagonka .. :/

      btw. port 445 to wcale nie latki, a win$hity same w sobie ... ten port jest uzywany przez serwisy rozgloszeniowe (udostepnianie, SMB) i wylaczenie tych uslug w windowsach drastycznie zmniejsza "pukanie" 445 do serwerow :> z drugiej strony tez racja - jak bedzie latka, ktora mniejszy to pukanie, to bedzie spokojniej .. :P

      --
      Pozdr.
      Artur S.

      The World HAS Changed..
      :P

      1. Jak nie zajarzyłeś to przeczytaj treść posta... , Remek 15/10/04 18:51
        a potem mój komentarz... :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL