Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111009 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Taniy Router z Qos , Glock19 14/10/04 23:20
szukam Taniego Routerka DSL do radiówki z Qosem
proszę o konkretne opinie
I tez nieporządane są teksty typu P166+Linux bo o to chodzi ze to ma byc BARDZO energooszczędne.

  1. Proszę bardzo 2 do wyboru. , Muchomor 15/10/04 09:08
    np. to:
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10761

    Muszę cię jednak przestrzec: jeśli spodziewasz się czegokolwiek po QoS'ie to zapomnij o tym już teraz. Nadawanie priorytetów działa tak jakby go nie było. Ta usługa to gówno nie warte uwagi, ale sam routerek to niezły sprzęt.
    Polecam:
    http://forum.neostrada.info/viewtopic.php?t=2563
    i w ogóle:
    http://forum.neostrada.info/

    W twoim przypadku, jeśli liczysz na jakiekolwiek zarządzanie pasmem to zostaje ten:
    http://www.zyxel.com.pl/produkty/p650hw.html
    Ma QoS i dodatkowa pełne zarządzanie pasmem i w małych sieciach sprawdza się to świetnie. Po prostu dzielę pasmo dynamicznie lub statycznie w zależności od potrzeb. Ma też doskonałego firewalla sprzętowego i właściwie to chyba najlepszy router w tej cenie.
    Kosztuje to 600 ale musisz doliczyć kesz na kartę WIFI, bo on ma tylko gniazdo na taką kartę. W ogóle to poczytaj o nim na powyższym forum - moim zdaniem warto dołożyć.
    Do QoS'a pod żadnym względem nie warto dokładać kasy, ale USR jako routery to też świetne sprzęty.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL