Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 110816 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Peniutm 4 - 1,8 ile da sie z niego wyciągnąc? , borg18 15/10/04 12:04
Moze ktoś ma ten procesor i bawił sie w podkręcanie ile on wyciąga?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. 2,4 śmiga tak od samego początku, , Bulion 15/10/04 12:10
    jw.

    ...Life for nothing or die for
    something...

  2. a co lepsze? , borg18 15/10/04 12:24
    Athlon 1800+ czy pentium 4 1,8?

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    1. p4... , Meteor 15/10/04 13:33
      jest szybsze, bo ma wiecej pamieci cache i do tego mniej sie grzeje (tamten athlon jest zdaje sie na rdzeniu 0,18 um). Jesli do tego dolozyc plyte na chipie 865PE i dwa moduly ram dla pelnego dualu, to jest to naprawde niezla kombinacja.

      Tak, naleze do grupy trzymajacych
      kierownice i jestem z tego dumny!
      Pzdr. Univega,Author&Meteor

      1. chyba nie wiesz co piszesz , XiSiO 15/10/04 16:36
        ThoroughBred Step B jest robiony0,13 mikrona i mi chodzi z 1.53 na 2.08 Mhz stabilnie

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

        1. Athlon XP 1800 byl produkowany też na rdzeniu Palomino i faktycznie.. , Dziadek_W 15/10/04 19:19
          byl 0,18 mikrona, a jego mozliwosci podkrecania sa dość mocno ograniczone na skutek dość ostrego przegrzewania. Mozna go schładzać jak kazdego procka, ale zbyt duzych przyrostów wydajności nie bedzie. Moj pracuje jako 2,0 więcej nie chce.

          Życie w Moherowej Rzeczpospolitej
          jest sporym rydzykiem..

        2. pisalem o Palomino , Meteor 16/10/04 15:57
          rzeczywiscie, teraz sobie przypominam byly tez swietnie krecace sie serie 1,7+ i jesli jest szansa to trzeba szukac wylacznie tych egzemplarzy. Natomiast Palomino bylo slabsze niz Northwood przez mala pamiec cache, slaba podkrecalnosc i przede wszystkimw wysoka temperature oraz wraz z niektorymi plytami brak zabezpieczenia przed przegrzaniem sie.

          Tak, naleze do grupy trzymajacych
          kierownice i jestem z tego dumny!
          Pzdr. Univega,Author&Meteor

  3. 2.7 bez problemu... , PrzeM 15/10/04 12:34
    ...ponad rok.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. jaka plyta gl. i jakie napiecie ? , Venom79 15/10/04 12:51
      no i jakie chlodzenie i temperatura przy max obciagzeniu - jesli pamietasz

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

      1. Abit BH7... , PrzeM 15/10/04 13:45
        ...napięcie +5% w BIOSie, na procesorze Zalman7000, temperatur nie mierzyłem

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

      2. Asus P4B533 , Jumper 15/10/04 18:08
        napiecie na pamieciach i procesorze +0.1V (zwiakszelem zawsze oba i nie wiem czy np. wystarczy tylko na procu), wentalor standardowy BOX,
        temp wg plyty 35st przy normalnej pracy, nie mierzylem w stresie

        "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
        przyjacielowi"
        William Blake

  4. napiecia default , Ranx 16/10/04 10:08
    plyta asrock na 845 :)
    temp max 45-47 na chlodzeniu arctic coolingiem za 45 plnow z regulacja obrotow bo defaultowy za glosny.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. w morde. pod Venomem mialo byc , Ranx 16/10/04 10:09
      ehh

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL