Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 3462 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta Secure Digital - jaką kupic ? , coolman 16/10/04 16:20
1.Jakie sa rodzaje SD ?
2.Czy kazda karta SD bedzie pasowac do kazdego aparatu cyfrowego ?
3. Mam aparat Nicon CoolpiX 3200 jaka karte do niego kupic do okolo 150 zlotych ?

http://jet.blog.pl

  1. kingston , mike1984 16/10/04 16:54
    ja uzywam karty Kingston (jest tania 99zl -128mb) i dziala b dobrze

    -=Człowiek sie uczy całe życie=-

    1. hmm , akustyk 16/10/04 23:38
      zdecydowanie NIE Kingston. nie jest to wcale tania firma, a wydajnosc na tle konkurencji jest skandaliczna. nawet tania seria SanDiska, uchodzaca za wolna, bije standardowe Kingstony predkoscia zapisu na glowe. nie mowiac juz w ogole o Lexarze, ktorego podstawowe karty (w minimalnie wyzszej cenie niz Kingston) maja wielokrotnie wyzszy transfer.

      najlepszym wyborem jest cos sprawdzonego, typu SanDisk czy Pretec. jesli predkosc zapisu nie jest priorytetem, to z powodzeniem SanDisk. jesli jest to wazne, to dolozyc grosz i kupic Preteca. albo Lexara, ale lepiej sprawdzic kompatybilnosc.

      http://akustyk.magma-net.pl

      1. Rzeczywiscie... , Rand 17/10/04 00:25
        Nie jest za szybka (zwykla SD). Ale porownywac ja do SanDiska?
        SanDisk to dno wsrod SD, najmniej kompatybilne i najwolniejsze..
        Ale co do ceny? To chyba jedna z najtanszych.
        256MB Kingstona kosztuje 90-95zl na allegro.. Z 5 letnia gwarancja.

        Faster, faster! We're heading
        towards total disaster!

        1. hmm , akustyk 17/10/04 00:45
          hmm... SanDisk uchodzi za wolny, ale za to bezpieczny, bo kompatybilny ze wszystkim jak leci...

          nie testowalem w przypadku docelowo SD, ale w CF-ach Kingston bardzo wyraznie odstaje jakosciowo od SanDiska, a z kolei Lexar pozostawia obie te karty daleko z tylu. przy czym to sa rzeczy zalezne od aparatu, wiec moze w innych cyfrach wyglada to nieco inaczej.

          tak czy siak, wolny SanDisk jest szybszy od przereklamowanego, g... wartego Kingstona.

          http://akustyk.magma-net.pl

  2. SanDisk , maras 16/10/04 23:20
    ultra II 256 MB jest super szybka 9MB na zapisie i 10 Mb na odczycie
    mam taką od 2 dni i polecam.Kupiłem ją na Allegro za 140zł.

    Dupa panie Edziu !

  3. ja jak zwykle , Auror 16/10/04 23:23
    polecę Lexara i Sandisca :-) Lexara mam (ale CF'a), ale czytałem o obydwu producentach równie dobre opinie.

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL