Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 3467 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie plik scrnsave.dll ? Ma ktos, wyslijta... , Tomasz 16/10/04 17:11
Moj w2k go nie ma, a chce napisac sobie wygaszacz w .asm i jedna z bibliotek z masma go potrzebuje.

Jak ktos ma ten plik to poprosze na

Thx !

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. że co , john565 16/10/04 17:27
    jeśli mie pamięć nie myli to screensaver to normalny exe o rozszerzeniu scr, tyle że przy jego uruchomieniu podawany jest parametr /s , czyli odpalenie wygaszacza przez podwójne kliknięcie jest rownoznaczne z odpaleniem przez windowsa twego pliku exe (przemianowanego na scra)bezwiednie z parametrem '/s', natomiast gdy odpalana jest konfiguracja wtedy podawany jest inny parametr chyba '/c', w każdym bądź razie żadna biblioteka nie jest chyba potrzebna, chyba że robi ona jescze coś innego.

    Nie wiem po co se komplikowac życie i program takim czymś, no chyba że z asmowym programem sie tak nie da zrobić

    tak btw, to w googlach te nazwe wpisywałeś

    f*ck

    1. masz racje, tylko ze , Tomasz 17/10/04 20:47
      jak chce pisac w .asm i jesli chce sie wykozystac biblioteki z windy (czyli niech winda odwali brudna robote, np. z czyszczeniem ekranu,itd.) to musze zainkludowac scrnsave.lib w programie. i wlasnie ta scrnsave.lib szuka sobie scrnsave.dll.

      google nie pomoglo, wszedzie pisza ze to standardowa biblioteka windowsawa...

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

      1. hmmm czysczenie ekranu ??!! , john565 17/10/04 23:08
        Dalej cie nie rozumiem :(, bo jeśłi nawet masz tą biblioteke to co (nic !)

        ja jusz wiesz nie mówie o tej bibliotece tylko o tym jak zrealizowany jest wygaszacz

        z parametrem /s przenosi powiedzmy w tryb 13 h i realizuje jakąś animacje (powiedzmy) po ruchu myszką kończy swą prace
        i tyle cała istota wygaszacza (chyba że coś pokręciłęm)

        czy nie tak działa wygaszacz, a te czyszczenie ekranu o czym mówsz to w którym momencie(powrotu do windowsa ?!?!), no dobra jeśli nie kcesz pisać odwołań do karty graficznej ani procedór rysowania tylko chcesz skorzystać z gotowych rozwiązań znajdujących sie w bibliotece / dllu to wtedy jakoś nie wiem skąś powinieneś tę biblioteke wytrzasnoć (ale sądz eże da sie te dwie opcje mysz + 13h zaprogramować bez użycia bibliotek\)

        zresztą ja sie na komputerach nie znam :p
        i to co u góry to tylko taka moja refleksja :P

        f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL