Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 3470 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam problem z klawiaturą notebooka , masakrator 16/10/04 20:27
Problem polega na tym że nie moge napisać wszystkich polskich znaków np prosze sie nie smiac chodzi o l z kreska bo przecioez nie moge napisac tej litery. Np musze pisac lawka. No wiec klawiaturka ma 85 klawiszy czy coś kolo tego. Zmienilem ja na taka w windowsie i nie pomaga. System to win XP a laptop to travelmate 240. Jesli ktos wie co zrobic zeby wyswietlal wszystkie polskie litery. Prosze o pomoc. Chodzi o kompa kolezanki o blond wlosach;)

Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
chciało, jak mi sie nie chce ....

  1. Mialem ten problem - okazalo sie, ze sterownik karty graficznej Intel 845costam , bwana 16/10/04 20:30
    rejestrowal systemowe skroty klawiszowe i bylo to wlasnie Alt+L. Po wylaczeniu we wlasciwosciach sterownika skrotow klawiszowych oczywiscie problem ustapil. Notebook wprawdzie inny (Gericom Hummer) ale jesli karta graf. ta sama to pewnie to bedzie wlasnie to.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

  2. wyłącz , mirkrup 16/10/04 20:30
    we właściwościach grafiki klawisze dostępu.

  3. dzięki , masakrator 16/10/04 21:17
    za szybką pomoc. Jutro z rana odwiedze kolezanke i zobacze czy podziała. Karta graficzna to intel więc najprawdopodobniej wszystko będzie cacy :)

    Gdyby chociaż w połowie tak mi sie
    chciało, jak mi sie nie chce ....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL