Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7916 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dobra karta Wi Fi , s4all 17/10/04 03:16
jaka karte polecacie? slyszalem ze D-Link 520 jest calkiem nizla? chociaz w specyfikacji ma 16dB, ale z ponoc inne 18 dB wcale nie sa lepsze??

a wy na czym jedziecie i na jakich odleglosciach?
  1. masz malego ? , RusH 17/10/04 05:54
    ze jestes taki numerolog ? karta ma dzialac a nie miec duze cyferki,
    markowe wszystkie dzialaja podobnie

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. Rush prosze :) blagam :) , ViS 17/10/04 08:16
      zdejmij te zdjecie z randki.o2 :)))
      a nie mi tu wulgaryzmy na boardzie sadzisz

      I will not buy this record - it is
      scratched.

  2. Avaya i tylko avaya... , Kenjiro 17/10/04 14:04
    A nie jakieś syfiaste d-linki...

    pozdrówka
    Kenjiro

    1. ktora ? , RusH 17/10/04 14:34
      ta, co jej nie produkuja juz 10lat(b) ? czy moze ta, ktorej czulosc jet o 20db mniejsza od sredniej konkurencji (a+g) ?

      z naprawe czulych kart polecam Cisco aironety 34x oraz prismy 2.5 demartecha (te 200mW maja SUPER czulosc, a moc mozna obciac w driverach).

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  3. wiem, czego nie polecać - sieciówek na układzie rtl8180 , Morgoth 17/10/04 15:55
    co tu dużo mówić, jest po prostu kiepska zarówno pod względem parametrów, jak i sterowników.

    O ile dobrze pamiętam, DWL-520 jest na skądinąd bardzo dobrym układzie Prism 3.0, natomiast DWL-520+ już na czymś z Texas Instruments. Także raczej skłaniałbym się ku wersji "prismowej".

    1. ... , RusH 18/10/04 03:09
      dwl na prismie juz nie produkuja, mozna na allegro za 100zl kupic jakis pzemyt resztek z usa
      520+ ma bardzo dobre parametry o dziwo, problem polega na jej kaprysach - nie lubi niektorych komputerow.

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL