Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7389 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[poprawka] zestaw komputerowy do oceny... , jokerek 17/10/04 19:10
Nawiazujac do postu http://twojepc.pl/boardPytanie80747.htm
zdecydowalem sie na inna konfiguracje:

AMD Athlon XP 2500+ /333Mhz BOX - 410zl
Epox 8RDA3I - 270zl
512MB DDR 400Mhz - 333zl
FDD 1.44 - 27 zl
Nagrywarka DVD Lite-ON SOHW-1633S - 340zl
Maxtor 80GB 8mb cache - 275zl
His Ati Radeon 9550 128mb 128bit - 310 zl
ModeCom Winner Ivory z zasilaczem 300W - 175zl
Drukarka HP DeskJet 3745 - 260 zl
Monitor LCD 17\" LG L1730S - 1570 zl
Klawiatura + mysz + proste glosniki - 45 zl
Razem: 4000zl

Teraz powinno byc juz dobrze czy cos jeszcze zmienic? Aha, bardzo mi zalezy na monitorze LCD wiec nie bede zmienial na CRT.

Ps.
Do sluchania muzyki bede uzywal kolumny glosnikowe a nie \"proste glosniki\" :P

Za uwage i sugestie dzieki...

  1. fajny zestaw , BrUcE_609 17/10/04 19:38
    na pewno Ci się sprawdzi we wszystkim bardzo dobrze... ehhh aż się łeska w oku kręci jak patrzę na tego mojego durnio trupa ;(

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  2. imho... , Nebuchadnezzar 17/10/04 20:27
    zestawik spoko, oczywiscie ram 2x256, az prosi sie dla tego bartona 2500 dac radeona 9600pro (na gieldzie po 470zl od sapphire'a) no i nie wiem czy uda ci sie kupic klaw+mysz+glosniki za 45zl - jesli tak to bedzie to straszny szajs - wspolczuje pracy z tania kulkowa myszka i brzeczenia glosnikow kupionych za taka kase. Jesli chodzi o drukarke to wziolbym cos tanszego w exploatacji np. canona i350/i455

    dupa na stołku, morda przy korycie...

  3. przede wszystkim zastanów się, czy naprawdę potrzebny jest Ci FDD , Morgoth 18/10/04 01:19
    moim zdaniem jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Płytę główną wymieniłbym raczej na Abit KV7, czemu? M.in z powodu VIA Vinyl Six-TRAC, RAID, identycznej ceny. Natomiast jeśli zależy Ci na oszczędności, to możesz wziąć Asusa A7V600-X (225PLN). Za tą różnicę kupisz lepszą mysz i klawiaturę.
    Ram w jednej kości, ponieważ będzie jeden slot więcej na pamięć, którą niewątpliwie dołożysz. Poza tym cały ten Dual to zwykły "chłyt matertindody"(by Ani Mru Mru).

    BTW strasznie wysokie ceny podałeś.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL