Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37335 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowa grafa, nowy problem...do tego dziwny... , Ghost... 17/10/04 22:24
Witam

Dzis zainstalowalem moja nowa karte (MSI FX 5900) i najnowsze stery Nvidii, przed tym mialem gf 4 i stery 44.03. I mam bardzo dziwny problem otoz jak jestem w windowsie to kursor myszy chodzi tak jakby sie zacinal, rzeklbym cos w stylu jakby mial lagi...nie wiem co na to poczac. Probowalem straszych sterow i jest tak samo, dopiero przywrocenie od seri 4x.xx w dol usuwa problem, ale jak wiadomo te stary raczej nie nadaja sie do fx'ow. Mysz logitecha optyk, mouseware wgrane, tez zminailem wersje niestety nie pomaga. Teraz podlaczylem stara mysz kulkowa i rowniez jest ten sam objaw. Nie wiem co to moze byc, moze ktos z Was mial podobny problem?

Sys to win xp pro

  1. pewnie żrą się przerwania - zmień w BIOSie dla grafy... , PrzeM 17/10/04 22:35
    ...jwt.

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. eee , Ghost... 17/10/04 22:38
      to chyba nie to...przeciez wtedy na starszych sterach tez by zle chodzilo

      1. a sory... , PrzeM 17/10/04 22:50
        ...nie doczytałem.

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

  2. spróbuj , recydywista 17/10/04 22:37
    wyrzucić mouseware - imo mało przydatne, a czasami właśnie powoguje takie jaja.
    spróbuj też przed instalacją najnowszego forceware użyć driver cleaner'a (również najnowszego : )) - http://www.driverheaven.net/cleaner/

    Computers are useless. They can only
    give you
    answers.

  3. no dobra , Ghost... 17/10/04 22:56
    poki co nic nie pomoglo, jakies nowe sugestie?

  4. ... , soyo 17/10/04 23:30
    A zajrzyj do taskmenadżera co tak pracuje w kompie.Jak masz SP2 to może byc problem.

    soyo

  5. w... , Ghost... 17/10/04 23:32
    taskmenedzerze cisza i spokoj. 150 ramu zuzyte, 99% bezczynnosci. tu rowniez wszystko ok...

  6. ... , soyo 17/10/04 23:41
    A co z Seris Pakiem ,którego masz , bo jak 2 to kicha.

    soyo

  7. hehhe... , Ghost... 17/10/04 23:50
    bez series pakiera

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL