Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37253 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

uzywal ktos radyjka JVC KD-LH2000R , Amorr 18/10/04 10:33
niby fajne (duzy wyswietlacz, b. kolorowy :) ale nie slyszalem go nigdy. Uzywal ktos tego modelu ?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33106716

Czailem sie na Pioneera 3600 http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32830656 i teraz nie wiem :(

...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

  1. hmm , Zryty_Berecik 18/10/04 11:45
    w stuczniu bede chial kupic radyjko na mp3 do autka
    i wlasnie sie tez rozgladam ...
    nie moge znaleźć jakiegos forum czy stronki gdzie by mi doradzili
    jakies forum car audio czy cos bo pewnie tu na forum tpc nie wiele ludzi ma pojecie o tym ...

    po glowie chodzi mi :
    JVC KD-G401
    SONY CDX-3300
    PIONEER DEH-P3600MP
    nie wiem jak z blaupunktem i kenwoodem bo alpine i clarion to chyba nie na moja kieszen
    ojciec ma cd jvc u siebie w aucie ( chameleon ) i jest calkiem spoko
    tylko ja chce mp3
    i chyba jvc kupie bo ma najlepsza cene i non stop tanieje

    moze wpadne do chlopaków z Extreme Car Audio bo maja firme niedaleko mojej pracy i z nimi pogadam

    jakby ktos znal jakies forum albo stronke gdzie sa ziomale ktorzy siedza w tym i mogliby doradzic to byłbym wdzieczny

    1. wlasnie :) QPA , Amorr 18/10/04 13:15
      testow grafik i innych pelno ale cos z innej beczki - porowniania radyjekk (chyba) ZERO :(

      luknij tu http://twojepc.pl/boardPytanie80531.htm juz kiedys pytalem

      ...:z natury rzeczy tylko zioło leczy:...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL