Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41010 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak przeskanować bios nagrywarki cd-antyvirem, mam podejrzenia. , adec 18/10/04 20:57
No właśnie jak to zrobić i czym, pamiętam że kiedyś robił to MKSVir, czy jeszcze to robi ? Jeśli nie to podajcie czym mogę to zrobić i po krótce opiszcie jak to zrobić, co bym załapał.

Laptopo - Asus X73S ;)

  1. A ten bios , Marcinex 18/10/04 21:01
    masz jako plik, czy juz wgrany? Bo jeśli jako plik to np. Symantec AV go bez problemu przeskanuje - podajesz opcje skanuj pliki - a jak wgrany do kości nagrywarki to przyznaje szczerze, że nie mam pojęcia :)

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  2. hmm , Czarek 18/10/04 21:12
    przeskanuj obraz biosu jak kazdy inny plik, do wgranego sie nie dostaniesz antywirkiem

    a jakie i czemu masz podejrzenia?

  3. No wygląda na to że ktoś ???? wgrał mi świniaka bo tacka szaleje , adec 18/10/04 21:35
    to zamyka się to otwiera, jak chce i kiedy chce. Rozkręciłem wypalarke i wszystko niby ok(mechanicznie), przekładałem moleksy i nic- to samo, jestem w sieci blokowej i być może ktoś właśnie z nich mi to zapodał (ale nie osądzam, bo nikogo nie złapałem za rękę- nie chcą się przyznać :))

    Laptopo - Asus X73S ;)

    1. No albo ktoś się bawi netbusem , Doczu 19/10/04 09:13
      Wgrał Ci, i teraz ma niezły ubaw.
      A czy przypadkiem winda Ci się nie wyłącza w dziwnych momentach, albo tapetka Ci się nie zmieniła ?

  4. No to się odłącz , Marcinex 18/10/04 21:39
    i zobacz - było takie świństo co tak robiło - może to:
    http://www.pestpatrol.com/...nline_cdrom_eject.asp

    Nie ma piekła poza tym światem, on nim
    jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
    on nim jest!

  5. wpisz , Tummi 18/10/04 22:56
    cmd
    netstat -ano
    zidentyfikuj proces
    zabij
    skasuj z dysku .exe

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  6. w sofcie do aktualizacji firmware jest zazwyczaj opcja backupowania starego firmware , bwana 19/10/04 09:13
    do pliku. jak juz bedziesz mial to w pliku, przeskanuj ten plik.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL