Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28

 Dzisiaj przeczytano
 46784 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak pomalować swój pokój ?? , bat00n 18/10/04 22:10
Remont sie zbliża dużym krokami a ja nie wiem jak pomalować pokój macie jakies "rozsądne" propozycje ? Nie mam pojecia jak to zrobić, aha dodam, że mój pokój nie jest dużym salonem :D czekam na ciekawe pomysły

GA-P35C-DS3R, E2180, Kingston 2GB
DDR2 800mhz, Gecube HD 3850 Pro
512MB, 750 HDD ;-)

  1. hm.. , Chicken81 18/10/04 22:18
    farbami tak jak ci pomysl przyjdzie a swoja droga jesli mowisz ze masz nieduzy pokoj moze warto zainwestowac w panele sciennne, dwa kolory na przemian, efekt b. fajny

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone -
    wszechświat i ludzka głupota...." -
    A.Einstein

  2. pomaluj na czarno :D , janczas666 18/10/04 22:27
    a tak na serio użyj jakiś jasnych kolorów żeby go "powiększyć".

  3. chrom! , Tummi 18/10/04 22:47
    zdecydowanie :DDDDDD

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. hehe , Franz 18/10/04 23:01
      to ci wyszlo :)

      a ja proponuje pomalowac go sprayem jak masz kolego co ladne graffiti potrafi :)

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

  4. ja na wakacjach malowałem na biało i jest o wiele lepiej niz przedtem :D , d-a-x 19/10/04 00:32
    miałem na niebiesko :(

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

  5. chłopie calkowicie zle sie do tego zabierasz , Nessay 19/10/04 06:31
    to nas pytasz jak pomalowac? hahaha!
    sa 2 elementy. jesli pokoj jest nasloneczniony to z regoly ciemne kolory stają się jaśniejssze pod wplywem swiatla, a jesli pokoj jest ciem y np malo okien to dla lepszego efektu warto zastosowac jasniejsze kolory.
    najlepiej pojdz do siedzibydekoralu w twoim miescie tam babka ma komputer photoshopa i dobieracie sami kolory (robi to za darmo) tylko musisz miec zdjecia. skoro masz remont to nie szpeć sobie pokoju bo juz lepiej na biało pomalowac. wogole to polecam farby decorala bo dobrze kryją i są trwałe. pozdr

  6. Pomaluj na... , tecep 19/10/04 07:01
    zolto:)

    taaaaaaaaa.....

  7. pomaluj go calego na czarno, , wukillah 19/10/04 09:27
    na scianach czerwone pentagramy
    i odwrocone latawce z pilotem.

    just d'oh it!

    1. wow , Master/Pentium 19/10/04 12:09
      odwrocone latawce z pilotem - lezę ;)

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL