Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38

 Dzisiaj przeczytano
 59073 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komp sie sam resetuje po 3 dniach sciagania dc++ , stickers 19/10/04 23:14
Wlaczam komputer i odpalam DC++ zapodaje sciaganie na 3 dni NON STOP i np. przychodze ze szkoly.. patrze ekran logowania, komp sie sam resetnał nie wiem co jest grane. Niektorzy mowia ze zasilka ale napicia mam ok

3.3v mam 3.43V
5V mam 5,2V
12V mam 12.1V

czego to jeszcze wina moze byc ze sie sam resetnął? jestem w lanie, podczas sciagania jakby odcieli net albo cos to moze takie cos byc?

Dodam ze mam walniety dysk, jak cos uruchamiam to sie muli niemiłosiernie podczas odpalania/instalowania/otwoerania folderow duzych (prawdopodobnie walniety bufor, cache elektronika albo nie wiem co jeszcze....

pomozcie pliss bo nie wiem co jest grane zupelne
  1. a moze poprostu elektrownia na ulamek sekundy , no13 20/10/04 07:05
    przestala dawac prad ;- ) ... u mnie czasami to sie zdarza

    Iron Maiden

  2. też tak myślę...elektrownia , BrUcE_609 20/10/04 10:18
    to się zdaża... nic nowego. A swoją drogą, muszę zapytać... włączyłeś DMA dysku ?? :/

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

  3. BrUcE_609 , stickers 20/10/04 14:54
    tak, wielokrotnie sie upewnialem, formatowalem dysk z 2 razy i qpa, muli sie przy otwieraniu czegokolwiek, nawet m. komputera. Wiec mowicie ze zaniki pradu albo dysk ? A np. plyta glowna (ABIT AN7) albo cos innego nie wiem? Dysk jest uszkodzony dodam bo sie wlasnie muli... Inne dyski smigają jak nie wiem

  4. hhhh , stickers 21/10/04 20:16
    pomozecie cos?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL