Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38

 Dzisiaj przeczytano
 59049 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 9000 Pro & TV OUT , Yozeph 20/10/04 00:39
Mma pytanie czy wie ktos jak ustawic w radeonie 9000 pro tv out,chodził mi dobrze ale sie wysypał tzn; mam obraz na tv ale na monitorze tylko napisy i czarny obraz ma ktos pomysł jak to zrobic żeby obraz szedł na obu??

  1. hmm , Soulburner 20/10/04 10:07
    spróbuj ustawić oba wyświetlacze we własciwościach sterowników jako "Primary".

    You must gather your party before
    venturing forth.

  2. Da się to tak , Robak 20/10/04 18:27
    na monitorze ustaw odświerzanie na 50 hz wtedy tu i tu będzieśz miał obraz ale to jest tylko pół środkiem.
    Druga możliwość w zakładze nakładce ( fajnie to brzmi ) dalej w ustawieniach trybu teatralnego włącz tryb teatralny (możeż sprubować włączyć to samo na wszystkich) wtedy będziesz miał obraz na obydwu, dodatkowo ten tryb umożliwia puszczenie filmu na TV a na monitorze robienie czego innego. Jest jedna wada tego rozwiązania na TV nie będziesz miał napisów ale da się ten problem rozwiązać za pomocą pewnego programu z nazwą coś g400 (nie pamiętam dokłądnie). Sprawdż w archiwum " tryb teatralny napisy"

  3. RADEK 9000 PRO , Yozeph 20/10/04 19:06
    Dzieki chłopaki pomogło ale wówczas jest gorszy obraz na tv tzn wieksze piksele i mniej wyrazny ale dzieki wiem juz gdzie szukac problemu.pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL