Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 23:24
 » okobar 23:23
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15
 » rooter666 21:55

 Dzisiaj przeczytano
 59738 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z GG , Darek 20/10/04 09:28
Od niedzieli nie dziala mi GG - bagle przestalo dzialac - twierdzi ze wpisuje zle haslo - a na 100% jest dobre poniewaz bylo zapamietane w programie i codziennie uruchamiane z tym haslem... przypomnienie hasla tez nie dziala... twierdzi ze podaje zly mail - a tez na 100% jest dobry... w katalogu publicznym sa moje dane wiec konto istnieje - o co chodzi - mial ktos juz cos takiego - wyslalem maila do GG ale nikt mi nie odpowiedzial :(

  1. moze jakis hakier ? , no13 20/10/04 09:36
    moze udostepniles gadu gadu na jakims p2p ?

    Iron Maiden

    1. nie mozliwe , Darek 20/10/04 09:52
      po pierwsze nie jest nigdzie udostepnione a po drugie to mam tez kilka innych numerow (brata, siostry itd) i one dzialaja - tylko moj nie dziala...

      1. Znaczy się , Agnes 20/10/04 10:08
        ktoś ci ukradł numer i zmienił hasło.

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

  2. potwierdzam... , Jaceqp 20/10/04 10:16
    ... mojemu qmplowi też ktoś podwędził numer gg... A zaloguj się na innym userze i sprawdź w Katalogu Publicznym czy poprzez "Szukaj Znajomych" - znajdź swój numer - zobacz czy przypadkiem twoje gg nie jest aktywne i nie ma jakiegoś dziwnego statusu (tzn takiego, którego sam nigdy nie wpisywałeś)... - jeśli tak będzie oznacza to że na twoim numerku siedzi juz ktoś inny.

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  3. ktos ci zakosil haslo , gorky 20/10/04 18:27
    mozesz mu powiedziec papa, bo nie sadze zeby ktokolwiek z SMS Express sp. z o.o. zainteresowal sie twoim problemem.

    Moze juz czas zeby przesiasc sie na Jabbera? ;-)

    1. raz mialem podob h przypadek , masza 20/10/04 20:09
      i pomogli mi panowie z SMSexpress...
      sam bylem w szoku, ale odblokowali mi numerek ;-)

      Pozdrowionka !!!

  4. haslo jest na tyle skomplikowane.... , Darek 20/10/04 20:18
    ze to raczej nie mozliwe zeby ktos je mogl przejac... raczej mysle ze cos sie stalo na serwerze - jakis blad albo cos - dane w katalogu publicznym sa moje wiec to tez za tym przemawia...

  5. jakis rok temu na tpc ktos pisal ze mu zakosili numerek , no13 20/10/04 21:05
    a mial chyba 4 cyfrowy, napisa o az dziwne bo odzyskal swoje konto :)... ale kto to byl to juz niestety nie pamietam

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL