Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1345 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Nowa reklama mercedesa z rewelacyjną muzyką Briana Ferry , fiber 20/10/04 20:29
wszystko we flash'u i dużo tego, ale dobrze zaprogramowane i naprawdę warto poczekać:
http://www3.mercedes-benz.com/.../porter/index.php
pzdr.

Analiza uryny może wykazać chorobę
jednostki, analiza urny chorobę
społeczeństwa

  1. a mi sie podoba ta z nowej reklamy HEYAH - to jak kowale robią łape , trol 20/10/04 21:32
    fakt faktem ze HEYAH nas molestuje juz wszedzie ale ta reklama wpadło mi w ucho . Szkoda ze jej nigdzie w necie nie ma

  2. Ehhhh.... , DJopek 20/10/04 21:42
    Ten CLS to piękne autko, tutaj tapetka:
    http://www3.mercedes-benz.com/..._en.html?id=6_2_2

    A sam film trochę długawy ;)

  3. ha ha ha , OzA 20/10/04 22:33
    czy tylko ja to zauważyłem? w 9 minucie gdy portier wjeżdża do podziemnego garażu ten super extra hiper nowy mercedes ma.... przepalony lewy halogen :/
    co za niezdarność, nie mogli nakręcić tej sceny raz jeszcze? taka klasa a taka wpadka. fsyt :P

    tak poza tym nie podoba mi się ta nowa linia. jakby go ktoś z tyłu nadepnął. ale to moja opinia i nie każdy może się z nią zgadzać

    pozdro

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

    1. nie sadz abys , kubazzz 20/10/04 23:49
      nie byl sadzony! ;)))
      Mercedes ma sie podobac i juz! ;))

      SM-S908

    2. kurde, linia fajna ale wg. mnie lekka zżynka [?] z bmw , McKania 21/10/04 00:29
      idąc moim tropem wszystko jest zżynką z wszystkiego, ale rozumiecie o co mi chodzi:)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. hmm , kubazzz 21/10/04 00:43
        linia w stylu kilku aut, ale z rynku amerykanskiego.
        malo ma wspolnego z bmw. [chociaz bmw tez zmienilo styl kierujac sie gustami amerykanow]
        tam taki styl lubia obecnie. poza tym jednak daje on troche swiezosci i powaznego wygladu.

        SM-S908

    3. hmmm.. , carlosA 21/10/04 15:37
      samochodu nie oceniam, co zaś do lewego halogena jest to widoczne dwukrotnie (na początku i końcu filmu), dziwne że w produkcji która kosztowała z pewnością niemało, nie zwrócono uwagi na ten szczegół zważywższy, że można to było poprawić, bez nakręcania sceny jeszczy raz.

      #whatever

  4. ciekawe, polowa dialogow , kubazzz 21/10/04 00:11
    i cala akcja dzieje sie na Wegrzech...
    Jaki byl tego powod jestem ciekaw:)

    SM-S908

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL