Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1332 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Creative Inspire P5800 + jaka dzwiekowka? , dawidy 20/10/04 22:46
Kupilem dzis te glosniki i zastanawiam sie czy kupic SB Audigy. W sklepie, ktorym kupowalem glosniki maja te karte w calkiej fajnej cenie. Sprzedawca powiedzial mi, ze roznicy za bardzo nie poczuje, wiec sie jeszcze wstrzymalem (mam zintegrowany dzwiek na abicie nf7 bez "s"). Troche mnie ta opinia zdziwila, heh, dziwny sprzedawca, gdyby powiedzial, ze bedzie duzo lepiej, to wzialbym i karte ;).
Nie jestem melomanem, ale gluchy tez nie jestem. Chodzi mi glownie o dzwiek w MP3, divx/DVD, gry. Jak myslicie, warto dokupic tego SB Audigy za 107pln?

102594

  1. bierz Audigy i instaluj Kx Project, info na mojej stronie , chris_gd 21/10/04 08:44
    opinia sprzedawcy faktycznie troche dziwna, ale jak bralbym Audigy (live jesli byloby sporo taniej) do tego KX + foobar ASIO :) http://republika.pl/mytemp/

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. no to chyba mnie przekonales :) , dawidy 21/10/04 11:52
      live kosztuje 95, audigy 107, wiec chyba wezme audigy
      KX + foobar ASIO? Brzmi to dla mnie conajmniej kosmicznie, ale zaraz poczytam twoja strone, dzieki

      102594

      1. jest tam link do watku na tweak.pl , chris_gd 21/10/04 12:46
        tam jest rownie duzo informacji, ale u mnie jest ladny porzadek :D

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

        1. przelecialem przez caly ten watek i.. , dawidy 21/10/04 14:11
          wszystko ladnie tylko jest jeden zonk, a mianowicie gry i eax, ktorych te kx'y za bardzo nie wspieraja :/
          no nic, w przyszlym tygodniu kupie audigy i potestuje

          102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL