Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1636 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie w xp ustawić aby nie wyswietlał miniatur... , d-a-x 21/10/04 02:50
tylko zwykłą listę plików/katalogów??? nie wiem jak ale włączyło mi się takie coś i jest to bardzo wkurzające, zamiast normalnej listy plików/katalogów widzę 4 miniatury na pół ekranu :(. Po miesiącu mam dość więc proszę o pomoc, sam nie znalazłem tej opcji... ( tzn. niby znalazłem, ustawiam widok -> lista ale po ponownym otwarciu katalogu nadal są miniatury... :/ ).

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. w narzędzia>opcje folderów , el chupa 21/10/04 17:23
    zastosuj do wszystkich folderów taki widok jaki ustawiłeś w tym folderze.

    *homo homini lupus est*

    1. dzięki za odp... niestety nie pomogło :/ , d-a-x 21/10/04 18:48
      zrobiłem jak piszesz w explorerze jest ok, ale jak, przykładowo, chcę zapisać obrazek w paintcie klikam zapisz jako otwiera sie okienko i w nim ...pieprzone miniatury :((( już nie mogę, przecież musi się dać to jakos wyłączyć? :/

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

      1. a opcja , el chupa 22/10/04 03:34
        zaptaszkowana zapamiętaj ustawienia wyświetlania każdego folderu z osobna w widoku w narzędzia>opcje folderów? I wtedy jak robisz zapisz jako to ustaw menu widok na listę, ikony, szczegóły albo co tam chcesz. Może to pomoże

        *homo homini lupus est*

  2. ni :( , d-a-x 22/10/04 14:00
    dlaczego w exploratorze windows wszystko jest ok tylko jak wyskakuje okno otwieranie/zapisywanie itp wywołane przez inne programy ( np. cinemaplayer/paint jak chce otworzyć/zapisać plik ) są miniatury??? mam tak od kiedy zainstalowałem windę od nowa ( ze zintegrowanym sp1 ) :/. Oczywiście jak takie okienko się otworzy mogę wybrać w prawym górnym rogu menu widok -> lista ale tego nie zapamietuje :(((

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    1. miało być pod: "a opcja" el chupa , d-a-x 22/10/04 14:01
      jw.

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

    2. to już za cholerę nie wiem , el chupa 23/10/04 04:00
      może jakiś wpis w rejestrze ale nie mam pojęcia bo u mnie na tym samym sysie nie było z tym problemu.ale ta opcja zaptaszkowana "zapamiętaj ustawienia wyświetlania każdego folderu "?

      *homo homini lupus est*

      1. z i bez zaptaszkowania tak samo :( , d-a-x 23/10/04 11:25
        myślałem, ze na wszechwiedzącym boardzie ktoś będzie wiedział bo sam już dawno się poddałem :( ale i tak dzięki za pomoc :) pozdr.

        Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
        uciekam goń mnie!

  3. dziwne , d-a-x 24/10/04 19:35
    tak jest tylko na partycji e: :/

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL