Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 23188 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Brak strony do wyświetlenia (Explorer nie odnalazł strony) , cVas 22/10/04 23:28
Witam, możecie wspomóc?
Winda XP SP1 - połaczenie modemowe aktywne, Explorer nie widzi tego połączenia, Opera również. Wygląda jakby była jakaś "blokada software`owa". Po reinstalu (odswieżeniu) WinXP SP2, modem łączy, połączenie jest aktywne, i ani grzyba nie można przejrzeć żadnej strony. Macie jakieś sugestie? Chciałbym uniknąć instalki od nowa. Z góry thx.

Cóż człowiek,
nawet światło się załamuje.

  1. moze cos z modemem? , ViS 23/10/04 00:54
    przeinstaluj sterowniki, poszukaj innych starszych/nowszych
    usun kompletnie stare polaczenie i utworz nowe
    wlacz kreator sieci i ustaw komputer jako laczacy sie bezposrednio
    wejdz opcje sieci i zobacz w tcpip, moze masz wpisany jakas bramke i/lub dns
    wiecej mi nie przychodzi do glowy :/

    I will not buy this record - it is
    scratched.

  2. a co z systemowym firewallem? , fatal 23/10/04 01:57
    Może poblokowałeś wszystko? Wyłącz go i zobacz, czy chodzą stronki. Jeśli będą chodzić to masz winowajcę.

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  3. Już sobie poradziłem , cVas 24/10/04 14:03
    winsockfix pomógł rozwiązać problem. Odnowił ustawienia sieci.

    Cóż człowiek,
    nawet światło się załamuje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL